Szukaj
Nikt??? Nic??? Czy to oznacza, że trafiłem do grupy "nie powala ale tragedii tez nie ma"?![]()
jak dla mnie to może 5,6 i bonus. ale generalnie widzę bałagan w tle, często zbyt duży szum no i
z ostrościę też niezbyt. troszkę pracy i z takimi modelami z pewnością będzie ciekawie.
pozdr.
Dzięki, szum niestety będzie się pojawiał bo musiałem ustawić dużą czułość - niestety strasznie ciemno było a ja nie chciałem używać lampy. Bałagan wynika z warunków działkowych, a do tego trudno było zapanować nad tą zgrają![]()
Ja bym 2 ostatnie odpuścił. Zawsze to jakies urozmaicenie od slubniaków. Mi sie podoba.
N
Skontaktuj się z nami