Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Kociarnia

  1. #1

    Domyślnie Kociarnia

    Krótka sesja z kociakami w warunkach działkowych:

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    Bonus: łapoczyn z językiem

    Bonus 2: moja bestia

    Dajcie proszę znać jak się podoba. Wszystko robione D90 z 35 1.8. Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Nikt??? Nic??? Czy to oznacza, że trafiłem do grupy "nie powala ale tragedii tez nie ma"?

  3. #3

    Domyślnie

    jak dla mnie to może 5,6 i bonus. ale generalnie widzę bałagan w tle, często zbyt duży szum no i
    z ostrościę też niezbyt. troszkę pracy i z takimi modelami z pewnością będzie ciekawie.
    pozdr.

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki, szum niestety będzie się pojawiał bo musiałem ustawić dużą czułość - niestety strasznie ciemno było a ja nie chciałem używać lampy. Bałagan wynika z warunków działkowych, a do tego trudno było zapanować nad tą zgrają

  5. #5

    Domyślnie

    Ja bym 2 ostatnie odpuścił. Zawsze to jakies urozmaicenie od slubniaków. Mi sie podoba.
    N

  6. #6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •