Witam, kupiłem sobie gripa do Nikona D90, wszystko działa jest spoko ma spust dwu pozycyjny ale chciałem się dowiedzieć ponieważ ten grip ma włącznik i czy ja np. nie korzystam z gripa to może on być włączony? Albo w ogóle może on być cały czas włączony jak aparat jest wyłączony? Czy to nie zużywa dodatkowo prądu?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami