Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Statyw z głowicą kulową - do 300 zł

    Dobry wieczór!

    Chciałabym prosić o radę dot. zakupu statywu z głowicą kulową, do 300 zł, najlepiej z możliwością wykorzystania go do fotografii makro.
    Mam 160 cm wzrostu

  2. #2

    Domyślnie

    a czy Sherpa Velbon 603 RF to byłby dobry wybór ?

  3. #3

    Domyślnie

    A co sądzicie o Triopo MT-128 + NB-1S ??? Sam się przymierzam do statywu i słyszałem że to całkiem dobry sprzęcik, dostał dobrą opinię od świataobrazu. Testował ktoś może?

  4. #4

    Domyślnie

    czy Sherpa Velbon 603 RF to byłby dobry wybór ?
    przez chwilę miałem Sherpę 600r....... zwracam uwagę na to iż, wbrew temu co jest napisane, Sherpa 600 (i pochodne) nie ma udźwigu 4kg.
    Udźwig ten dotyczy wyłącznie nóg, sama głowica PH-157Q, która jest w zestawie ma nośność 2kg.
    Sherpę oddałem a w zamian kupiłem Benro A-157(A157OT) + Triopo B-2

  5. #5

    Domyślnie

    a myślicie że Triopo MT-128 + NB-1S da radę przy portrecie? Coś mi się wydaję, że może być za niski

  6. #6

    Domyślnie

    Janusz wspomniał o Sirui T-005. Używał go ktoś? Bardzo by mi odpowiadał. Pod zestaw D90 i AF 60/2.8 wydaje mi się ok.
    D90 + słoik po Kieleckim

  7. #7

    Domyślnie

    Maił ktoś styczność ze statywami firmy Triopo ??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •