Dobry wieczór!
Chciałabym prosić o radę dot. zakupu statywu z głowicą kulową, do 300 zł, najlepiej z możliwością wykorzystania go do fotografii makro.
Mam 160 cm wzrostu![]()
Szukaj
Dobry wieczór!
Chciałabym prosić o radę dot. zakupu statywu z głowicą kulową, do 300 zł, najlepiej z możliwością wykorzystania go do fotografii makro.
Mam 160 cm wzrostu![]()
a czy Sherpa Velbon 603 RF to byłby dobry wybór ?
przez chwilę miałem Sherpę 600r....... zwracam uwagę na to iż, wbrew temu co jest napisane, Sherpa 600 (i pochodne) nie ma udźwigu 4kg.czy Sherpa Velbon 603 RF to byłby dobry wybór ?
Udźwig ten dotyczy wyłącznie nóg, sama głowica PH-157Q, która jest w zestawie ma nośność 2kg.
Sherpę oddałem a w zamian kupiłem Benro A-157(A157OT) + Triopo B-2
Janusz wspomniał o Sirui T-005. Używał go ktoś? Bardzo by mi odpowiadał. Pod zestaw D90 i AF 60/2.8 wydaje mi się ok.
D90 + słoik po Kieleckim
Maił ktoś styczność ze statywami firmy Triopo ??
Skontaktuj się z nami