Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Pilot do D90

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mateusz310 Zobacz posta
    Puki co kupiłem najtańszy pilocik za 12 zł. Zobaczymy ile pociągnie... Nad wężykiem pomyślę też w niedalekiej przyszłości
    Mój pilot,taki jak z podanego linka w poście #7 "ciągnie" już ponad 2,5 roku- wymieniłem jeden raz baterię (w ubiegłym miesiącu).
    D90 | MB-D80 | N50/1,8 | N18-105VR | N70-300VR | H58/2,0 | Metz 58 AF2 .

  2. #12

    Domyślnie

    Dzięki za wszystkie odpowiedzi A dlaczego wężyk spustowy będzie "lepszy" od pilota?

  3. #13

    Domyślnie

    Kupiłem chinola na alledrogo i działa.
    D7100 | S 70-200 f 2.8 OS HSM | N 18-105 VR | N 50 f 1.8 | N 35 f 1.8 | T 11-16 f 2.8 | Slik pro 330dx | sb 700 | yn-560 II |

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •