Witam na forum
Chce kupić pilota do wyzwalania migawki. Ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie: czy piloty obsługują wciśnięcie połowy migawki czy za jednym przyciśnięciem jest ustawienie ostrości i od razu robienie zdjęcia?
I czy takie cudo: http://allegro.pl/rc-4-pilot-ir-uniw...958053729.html będzie się czymś różniło od takiego z jednym przyciskiem jak to: http://allegro.pl/pilot-ml-l3-nikon-...969396947.html ?![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami