Szukaj
niesamowite wyspy...
d300s t1750vc 35/1.8 70-300vr sb900 o55xprob wężyk
I zaś podnosi człowiekowi ciśnienie takimi widokami
Chciałbym kiedyś zobaczyc taki widok na własne ślepia![]()
tym razem cale stadko wielorybow
Piekne...
Aż chce się tam wspiąć z aparatem... Pięknie wszystko zagrało.
Sent with Tapatalk
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Szkoda że na Bałtyku takich wysepek nie ma
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Fjuu...fjuu...!!!
Bomba!
Skontaktuj się z nami