Close

Strona 53 z 120 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 1196
  1. #521

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Keek Zobacz posta
    przez 100 stron bedzie o minesotach, megabigzelach, srelach. Spoko. Internet.
    Nie będzie. Spoko.

  2. #522

    Domyślnie

    Wojtku dal tomowi m9, planara 80/2, mixer o odkurzac
    Efekt koncowy moze byc zabojczy
    Road to Manila

  3. #523

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Keek Zobacz posta
    No wlasnie. Zamiast sie kapnac, ze wyszla literowka i chodzilo o wielkosc pliku a nie rozdzielczosc, to teraz przez 100 stron bedzie o minesotach, megabigzelach, srelach. Spoko. Internet.
    Robert, ja zawsze biorę Ciebie bardzo poważnie. Skoro pisałaś o dwóch rozdzielczosciach to pomyślałem, ze albo gdzieś to wyczytales, albo pytasz lekko prowokujac. Stad odpowiedziałem o rozdzielczosciach zgodnie z prawdą. Literowki nie wziąłem pod uwagę.
    Pinot Noir

    aortamag.pl

  4. #524

    Domyślnie

    To ja przepraszam. Nieczesto mnie ktos bierze powaznie
    Poszperam na anglojezycznych forach.

  5. #525

    Domyślnie

    Weź ja w końcu pozycz ode mnie. Zobaczysz sam.
    Pinot Noir

    aortamag.pl

  6. #526

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritwood Zobacz posta
    Weź ja w końcu pozycz ode mnie. Zobaczysz sam.
    Nie. To za drogi sprzet do pozyczania.

  7. #527

    Domyślnie

    Nie musisz od razu iść z nim na Ząbkowską. Zepsuć przecież nic nie zepsujesz, no bo jak? Rzucać nim przecież nie będziesz. Zresztą raz nim już przecież fociłeś - przez te dwie godziny wszystko się*mogło zdarzyć, hehehe. A moja ponowna propozycja wynika z tego co napisałeś parę postów wyżej: M9 to ch..y aparat cyfrowy. Po chwili zwątpienia w niego na rzecz średniego formatu ponownie odkrywam jego zalety, które jednak są niezaprzeczalne. Parę minusów się pewnie znajdzie, ale na pewno lista plusów jest większa.
    A co do obrazka gwarantuję Ci, że tak jak wprawne oko wypatrzy wśród zdjęć na AO parę okazów z cyfry, tak M9 oszuka zdecydowaną większość (chciałem napisać wszystkich, ale pewnie ktoś się tam być może dopatrzy czegoś przy bardzo dużym nakladzie pracy). Najlepiej - jak ze wszystkim - przekonać się samemu.

    EDIT

    Zawsze mogę przyjść Cię odwiedzić i wzorem Sherlocka Holmesa przy wyjściu zapomnieć zabrać rewolweru ze sobą
    Ostatnio edytowane przez spiritwood ; 17-06-2012 o 16:29
    Pinot Noir

    aortamag.pl

  8. #528

    Domyślnie

    Jestem wystarczajaco swiadom zalet i wad. Mi tylko chodzilo o roznice w wielkosci DNG, w praktyce u innych.

  9. #529
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    " Relację z otwarcia można zobaczyć tutaj: [url]http://vimeo.com/37364674 " , kurde .. mnie jakos takos kolor scian nie odpowiada w tym sklepie.

  10. #530

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Keek Zobacz posta
    Ten 18-to jest stratny, wiec stad moje pytanie o praktyke.
    Według użyszkodników rangefinderforums nie jest stratny:

    http://www.rangefinderforum


    Jednak źródło, czyli Leica zauważa, że mogą być 'pomijalne' straty w przypadku używania compressed DNG. Ja osobiście nie zauważyłem różnicy pomiędzy w/w typami DNG, natomiast gwoli ścisłośći napisać trzeba, że nie jestem też typem człowieka, który porównuje piksele z nosem przy ekranie.
    Strona 124 poniżej:
    Manual
    Pinot Noir

    aortamag.pl

Strona 53 z 120 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •