Szukaj
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
Kontynuacja.Bardzo udana-równie wymowna i sugestywna(a może i mocniejsza za sprawą potęgi niebios)jak zdjęcie mającej się ku sobie parze znaków.Technicznie...?Za mocne trochę to niebo i nie bałbym się rameczki skromnej.Ogólnie odbiór mocny acz krótki miałem i tym się to zdjęcie różni dla mnie od poprzedniego.Dodam że tytuł zagrał najważniejszą rolę.
Ostatnio edytowane przez pszetak ; 02-12-2011 o 02:07
Fajnie uformowałeś tego łabędzia z chmury
Rozumiem, że to zaproszenie to dla niego, bo płynie w dobrą stronę :P
Dobre to. Kadr mi sie podoba. Jasny dol i te znaki...ten zakret mnie bardzo mocno wciaga. Jest klimatycznie i mrocznie. Choc ja tez bym widzial to niebo nie tak smoliscie, zeby w czerniach bylo minimum szczegolu(ale zeby nadal byl mroczny klimat). Jak juz przedpisca wspomnial o tym labedziu, to go zobaczylem. Czy to zaproszenie dla labedzia, czy dla widza, to ciekawe w odbiorze i klimatyczne zdjecie.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.
Skontaktuj się z nami