Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Zaproszenie

  1. #1

    Domyślnie Zaproszenie

    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  2. #2

    Domyślnie

    Kontynuacja.Bardzo udana-równie wymowna i sugestywna(a może i mocniejsza za sprawą potęgi niebios)jak zdjęcie mającej się ku sobie parze znaków.Technicznie...?Za mocne trochę to niebo i nie bałbym się rameczki skromnej.Ogólnie odbiór mocny acz krótki miałem i tym się to zdjęcie różni dla mnie od poprzedniego.Dodam że tytuł zagrał najważniejszą rolę.
    Ostatnio edytowane przez pszetak ; 02-12-2011 o 02:07

  3. #3

    Domyślnie

    Fajnie uformowałeś tego łabędzia z chmury
    Rozumiem, że to zaproszenie to dla niego, bo płynie w dobrą stronę :P

  4. #4

    Domyślnie

    Dobre to. Kadr mi sie podoba. Jasny dol i te znaki...ten zakret mnie bardzo mocno wciaga. Jest klimatycznie i mrocznie. Choc ja tez bym widzial to niebo nie tak smoliscie, zeby w czerniach bylo minimum szczegolu(ale zeby nadal byl mroczny klimat). Jak juz przedpisca wspomnial o tym labedziu, to go zobaczylem. Czy to zaproszenie dla labedzia, czy dla widza, to ciekawe w odbiorze i klimatyczne zdjecie.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #5

    Domyślnie

    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  6. #6

    Domyślnie

    Lubię to.
    LED ZEPPELIN

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •