Po sprzedaniu D80tki powoli zbliża się dla mnie czas wyboru nowego body D90, D5100 albo D7000. D90 na chwilę obecną jest dobrym aparatem ale juz gdzies za rok stanie sie to samo co z D80 czyli ceny mocno poszybują w dół i aparat bedzie juz starą konstrukcją a pieniadze wydane na niego teraz będą zbyt duze. Znajomy ma D5100, bawiłem się nim dość długo - to co najwazniejsze czyli zdjecia i samo korzystanie z aparatu bardzo mi leżały, jednak ergonomia, materiały zdecydowanie D80/D90. Nawet przyciski w D5100 są masakrycznie trzeszczace. Podoba mi się również nagrywanie video w D5100 dlatego myślę, że kupienie w chwili obecnej D90tki moze okazac się strzałem w stopę i chyba będę odkładał na D7000. Bo nie wyobrazam sobie aparatu bez gornego wyswietlacza..Obecnie w Fotojokerze jest D90 + 18-105 za 3299zł, czyli obiektyw mozna powiedzieć dają za 50% ceny. Jeśli miałbym go brać, sprzedałbym go i kupił 35tke 1.8. Ale tak jak pisze mam pewne obawy co do D90tki..
Szukaj




Skontaktuj się z nami