Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Na wyspie

  1. #1

    Domyślnie Na wyspie

    Zdjęcia z tego lata/jesieni zrobione na Cyprze:

    1.

    2.

    3.

  2. #2
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Ladna seria. Naj 1(piekne swwiatlo), potem 2. Trojka odstaje ze wzgledu na niedokladnosci obrobkowe(swiecace krawedzie skaly po lewej).

  3. #3

    Domyślnie

    Jedynka jest wow! Znalazłeś się w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie.
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  4. #4

    Domyślnie

    Zgodzę się z przedmówcami - jedynka! Światło, chmury - świetny klimat. Troszkę szkoda uciętego kamienia na dole. Technicznie bez zarzutu - chętnie dowiedziałbym się czegoś o technikaliach - czy używałeś jakiś filtrów, i jakich.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki! Cieszę się, że się podoba Warunki atmosferyczne rzeczywiście dopisały. Byłem w tym miejscu na kilkunastu różnych zachodach i ten był niesamowity. Chwilę później nad miastem przeszła dość potężna burza.
    Technikalia:
    D90 + Tokina 11-16, nie używałem żadnych filtrów. Rezultat składany z 3 ekspozycji (-2, 0, +2 ev).

  6. #6

    Domyślnie

    Wszystkie fajne, ale 1 the best !!!

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hateom Zobacz posta
    Dzięki! Cieszę się, że się podoba Warunki atmosferyczne rzeczywiście dopisały. Byłem w tym miejscu na kilkunastu różnych zachodach i ten był niesamowity. Chwilę później nad miastem przeszła dość potężna burza.
    Technikalia:
    D90 + Tokina 11-16, nie używałem żadnych filtrów. Rezultat składany z 3 ekspozycji (-2, 0, +2 ev).
    w jakim programie składałeś kadry ?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzegorzdz72 Zobacz posta
    w jakim programie składałeś kadry ?
    Wstępnie bardzo delikatnie w photomatix, a potem ręcznie na warstwach w PS.

  9. #9

    Domyślnie

    z setu wybieram jedynke, jednak uciety dół kadru nie zamyka fotografii, przez co fota robi wrazenie nie dopracowanej

  10. #10

    Domyślnie

    W zasadzie jest obcięty w ten sposób, ponieważ bliżej były kolejne kamienie, i jeżeli nie obciąłbym tego, to musiałbym przyciąć inny i w taki sposób kadr zupełnie przesunąłby się w inną stronę więc postanowiłem przyciąć tak jak widać

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •