Close

Strona 83 z 109 PierwszyPierwszy ... 3373818283848593 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 821 do 830 z 1084

Wątek: Perly Allegro

  1. #821

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zink Zobacz posta
    Ciekawe, że tylko nie da się zrobić zdjęcia,a reszta działa. Może aparat jest sprawny, tylko ma coś źle ustawione (brak karty, ostrość pod przyciskiem, obiektyw nie łączy). Jakby to było coś lepszego (D90/D300), to bym zaryzykował .
    Ja bym nie ryzykował. Na 90% uszkodzenie mechanizmu lustra i/lub migawki
    Pozdrawiam, Kamil
    Analogowo i manualnie: 12XP i ChCE3 :: S18/3,5 :: CZ35/2,4 :: H58/2,0 :: V70-210/4,5-5-6 :: P135/2,8 :: DC25

  2. #822

  3. #823
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie Opis roku ;);)

    Z Alledrogo...

    "Dzisiaj wystawiam piękny chyba piękny sam już nie wiem obiektyw manualny Nikon 35-70 mm/3,5 AI -S
    wersja droższa. chyba droższa , albo tańsza

    Oba dekle w komplecie .
    mechanicznie 100% sprawny .Stan zewnętrzny przedstawiają zdjęcia"

    Z resztą sami zobaczcie... Uwaga na zdjęcia


    http://allegro.pl/nikon-35-70-mm-3-5...310900951.html

  4. #824

    Domyślnie

    Było już chyba o tym gościu na forum w wątku z aukcjami allegro

  5. #825

    Domyślnie

    Na CB też swego czasu ten magik wzbudził zainteresowanie.
    Czego jak czego, ale bajeru i fantazji gościowi nie brak
    Canon-Foto-Klub
    C5D, S12-24, C24-70/2.8, C70-200/2.8IS
    Samsung NX10, NX30/2.0, NX18-55 OIS

  6. #826

    Domyślnie

    ale czy mi sie wydaje czy ta przednia soczewka jest masakrycznie zdewastowana??
    khmmm

    edit

    lol to tą tokine tak zmasakrowal a nie nikkor-a ;P
    Człowiek uczy się na błędach - a jak nie, to dostaje po pysku...;p

  7. #827

    Domyślnie

    Jakby ktoś szukał oryginalnej i do tego super pojemnej torby Nikona:

    http://allegro.pl/i1306532432.html

  8. #828

    Domyślnie

    Komu autko, komu? http://moto.allegro.pl/passat-jedyny...315428451.html

    Ze szzcegolnym pozdrowieniem dla ekoneta.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  9. #829

    Domyślnie

    Aparat nie sprawdzany, ale.... całkowicie sprawny mechanicznie .

    http://allegro.pl/show_item.php?item=1299212469

    Na pytanie na jakiej podstawie zostało to stwierdzone dostałem taką odpowiedź :

    "Po pierwsze nie przypominam sobie abyśmy byli na ty
    Po drugie nie będę odpowiadał na głupie pytania".

    To druga kolejna aukcja.
    Yoora


    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  10. #830

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    Komu autko, komu? http://moto.allegro.pl/passat-jedyny...315428451.html

    Ze szzcegolnym pozdrowieniem dla ekoneta.
    Looooo jesu! Ale brak gustu! Czuje sie zniesmaczony

Strona 83 z 109 PierwszyPierwszy ... 3373818283848593 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •