Szukaj
Ktoś chetny na namiot?
http://allegro.pl/namiot-moskitiera-...279764841.html
Z Alledrogo...
"Dzisiaj wystawiam piękny chyba piękny sam już nie wiem obiektyw manualny Nikon 35-70 mm/3,5 AI -S
wersja droższa. chyba droższa , albo tańsza
Oba dekle w komplecie .
mechanicznie 100% sprawny .Stan zewnętrzny przedstawiają zdjęcia"
Z resztą sami zobaczcie...Uwaga na zdjęcia
![]()
http://allegro.pl/nikon-35-70-mm-3-5...310900951.html
Było już chyba o tym gościu na forum w wątku z aukcjami allegro![]()
Na CB też swego czasu ten magik wzbudził zainteresowanie.
Czego jak czego, ale bajeru i fantazji gościowi nie brak![]()
ale czy mi sie wydaje czy ta przednia soczewka jest masakrycznie zdewastowana??
khmmm
edit
lol to tą tokine tak zmasakrowal a nie nikkor-a ;P
Człowiek uczy się na błędach - a jak nie, to dostaje po pysku...;p
Jakby ktoś szukał oryginalnej i do tego super pojemnej torby Nikona:
http://allegro.pl/i1306532432.html
Fuji s5 & F501
Grupa Podkarpacka - zapraszamy
Komu autko, komu? http://moto.allegro.pl/passat-jedyny...315428451.html
Ze szzcegolnym pozdrowieniem dla ekoneta.![]()
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
Aparat nie sprawdzany, ale.... całkowicie sprawny mechanicznie.
http://allegro.pl/show_item.php?item=1299212469
Na pytanie na jakiej podstawie zostało to stwierdzone dostałem taką odpowiedź :
"Po pierwsze nie przypominam sobie abyśmy byli na ty
Po drugie nie będę odpowiadał na głupie pytania".
To druga kolejna aukcja.
Yoora
a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l
Nikon http://greg77.com/
Skontaktuj się z nami