http://www.allegro.pl/item868535482_...er_okazja.html
310 zł, tanio, kto chętny?![]()
Szukaj
http://www.allegro.pl/item868535482_...er_okazja.html
310 zł, tanio, kto chętny?![]()
D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.
Ja mam Zenita TTL z serii olimpijskiej, z ładnym logo olimpijskim na pryzmacie, ale ta cena dzisiaj jest powiedzmy sobie wygórowana. Zenity chodzą po 50 - 100 zł. Jednak czasy się trochę zmieniły, i nie mówię tu o mimimalnym 1/500 w Zenicie. Mój TTL niestety ma jedną wadę konstrukcyjna, usuniętą później, lubi się sam otwierać. Dlatego korzystałem później z XP12, jedyna różnica to diody, zamiast wskazówki i inne zamknięcie. Mam jeszcze jakiegoś 122, ale to już jest plastikowa tandeta.
D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.
Nie wiem, co widzicie fajnego w Zenitach - miałem dwa czy trzy i wcale za nimi nie tęsknię. Zaczynałem od Zenita E, jakiś czas później kupiłem Zenita XP, którego po pół roku udało mi się sprzedać. Każda Practica była w każdym calu lepsza od Zenita. Nieprzyjazne, nieporęczne, toporne i zawodne aparaty.
Krzysztof Paszkiewicz
Zawodne? Mój Zenit E wciąż działa.
The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.
Zawodne - nie trzymają czasów, zrywają się szmaciane migawki...
Krzysztof Paszkiewicz
Mój 30 letni TTL nadal działa. W PRL to była jedyna, "powszechnie" dostępna lustrzanka. Wywożona na zgniły, imperialistyczny zachód osiągała ceny rzędu 150$. Zenit był aparatem, który zlustrzankował nasz kraj.
D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.
Właśnie. Od Zenita zaczynałem jako pierwszego lustra. I jakoś zdjęcia robiłem, a jak się o niego dbało, to nie zawodził. Mój mimo że od 7 lat leży w szafie to nadal jest w pełni sprawny.
Mój TTL też się ma dobrze - cały czas dzielnie foci.
D200 MB-D200 D60 | 35 85 | SB-800
Hehe ja mam dwa Zenki, a to tylko dlatego, ze nie warto bylo sprzedawac
ekonet zgodze sie z toba co do Praktiki.....tez mialem!
Nikon http://greg77.com/
Skontaktuj się z nami