Szukaj
eee pewnie robił zdjęcia do góry nogami więc sobie odwrócił osłonkę![]()
D700 | F5 | F4 | F3 | F2 | F | FM2n | NIKOMAT FTn | FUJIFILM X100
AF16/2.8D | AF18/2.8D | AF28/1.4D |AF20-35/2.8D | AF85/1.4D | AF105/2D DC | AF135/2D DC | AF180/2.8D | AF70-180/4.5-5.6D ED Micro | AF80-200/2.8D ED
MF16/3.5Ai | MF20/4Ai | MF28/2Ai | MF55/1.2Ai | MF105/2.5Ai
napisałem do niego coś w stylu 'brawa za zdjęcie nr2, a szczególnie za osłonke LCD'
dostałem maila 'witam, nie bradzo rozumiem za co brawo ?'wiec pewnie troszke nie ogarnięty
www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
http://www.allegro.pl/item643893596_...y_kwiatek.html
tekst: " Fantastyczna dla dzieci w wieku 18+ ale moja córeczka bawiła się nią już dużo wcześniej"![]()
SPAM nadal rządzi! Do spółki z Homerem… i Skiperem
D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL
Nie wiem czy było:
http://allegro.pl/item642726712_fuji...aw_poznan.html
Szczególnie system rozpoznawania twarzy oraz podpis na dole o innych częściach rowerowych.
A ja chciałem sobie kupić S5pro tylko. A tu widzę, że i do roweru się nada![]()
Ostatnio edytowane przez franz55 ; 28-05-2009 o 16:27
Taki tam byle jaki amator fotografii ?
Stowarzyszenie dla pacjentów z chorobami kardiologicznymi - Serce na Banacha
Skontaktuj się z nami