Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Dach Malty II

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lookash Zobacz posta
    Ano, ale przy tej wielkości zdjęć i zastosowanej głębi ostrości różnice z czysto technicznego punktu widzenia nie są raczej widoczne
    Eeee trochę są, ten sam kadr z ogniskowej 50mm z FF i z APS-C będzie wyglądał inaczej bez względu na zastosowaną przysłonę...(różna odległość od obiektu z FF musisz podejść bliżej, zmieni się perspektywa a przez to odbiór zdjęcia)
    błystki, puszka i wydmuszki

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez brunnerius Zobacz posta
    Eeee trochę są, ten sam kadr z ogniskowej 50mm z FF i z APS-C będzie wyglądał inaczej bez względu na zastosowaną przysłonę...(różna odległość od obiektu z FF musisz podejść bliżej, zmieni się perspektywa a przez to odbiór zdjęcia)
    Ale nie piszemy tutaj o porównaniu tych samych obiektywów przy tym samym kadrze, a właśnie przy różnych sesjach wykonanych d70 i d700 oraz rozpoznaniu, że ta akurat jest z tego, a ta z innego aparatu. I to jeszcze przy tak małych zdjęciach oraz użyciu dużej go. To o czym wspominasz to już inna sprawa, widoczna tak jak piszesz w momencie użycia tego samego obiektywu w tej samej scenie z różnymi aparatami (ff/aps-c).
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  3. #33

    Domyślnie

    W opisanych przez Ciebie sytuacjach nie jest możliwe to prawda. Ja bym zakończył dyskusję niezwiązaną z tematem. Podtrzymuję co napisałem wcześniej foty z Twojego WWW - rewelacja
    Pozdrawiam
    Marcin
    błystki, puszka i wydmuszki

  4. #34

    Domyślnie

    Ładna tonacja, kolory, światło, perfekcyjny makijaż. Kadrowanie trochę leży, moim zdaniem. Do popracowania. Na tych z czarnym futerkiem dla mnie za dużo "błyskotek". Samo futro już wiele daje, a to nie retro klimaty, patrząc na całość.

    A buty są zamszowe, a nie brudne, panowie, litości

  5. #35
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Gdzie się odkopuje takie antyki ?

  6. #36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Gdzie się odkopuje takie antyki ?
    A ja nie wiem, nie odkopuję, na głównej w losowych się wyświetliło. Ale ja też antyk 11 lat nie byłam na forum

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •