Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Dach Malty II

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lookash Zobacz posta
    Szczerze nie wiem jak to odebrać, hmm. Ty serio z tym komentarzem?
    Na serio.
    1 dłonie (2,6,8 )
    2 buty(4)
    3 katar (permanentny)

    Dwa pierwsze punkty są ewidentne i możesz się do nich odnieść a nie pisać czy ja serio tak to widzę. Napisz, że dłonie i buty są OK a ja to chętnie przeczytam
    Katar to moje subiektywne odczucie.
    red light, dark room...

  2. #12

    Domyślnie

    No właśnie te buty najbardziej postawiły pod wątpliwość cały koment. Szczerze nie wiem gdzie ty się dopatrzyłeś, że one są brudne. Co do dłoni podobnie. Nie wiem co jest w nich niby niezgrabnego. Katar, jak napisałeś - odczucie subiektywne tak jak napisałeś. Dla informacji ogólnej, modelka takie po prostu ma.
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  3. #13

    Domyślnie

    Lookash ogolnie foto bardzo dobre.Nie słuchaj bzdur o butach.Moje male zastrzeżenie odnosnie dłoni.Nie wierzę że taka modelaka o takiej urodzie ma brzydkie dlonie.Po prostu sesje tą pociągnąleś chyba szerszym kątem niz jak zawsze 85mm i chyba nawet szerszym niż 35(nie wyświetlalem Exifa).Po prostu czasem je trochę zdeformował szeroki kąt.Takie jest moje odczucie.I tak mi się te foty podobają i kadrowo i obróbkowowo i mnie szerszy kat akurat nie przeszkadza.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wlods Zobacz posta
    Lookash ogolnie foto bardzo dobre.Nie słuchaj bzdur o butach.Moje male zastrzeżenie odnosnie dłoni.Nie wierzę że taka modelaka o takiej urodzie ma brzydkie dlonie.Po prostu sesje tą pociągnąleś chyba szerszym kątem niz jak zawsze 85mm i chyba nawet szerszym niż 35(nie wyświetlalem Exifa).Po prostu czasem je trochę zdeformował szeroki kąt.Takie jest moje odczucie.I tak mi się te foty podobają i kadrowo i obróbkowowo i mnie szerszy kat akurat nie przeszkadza.
    Z tego co widzę w EXIFach to 24mm i mam podobne wrażenie. Jednak nawet mimo tych zniekształceń, generalnie jest całkiem dobrze.

  5. #15

    Domyślnie

    Ja dokladnie to samo pierwsze co w zdjeciach zobaczylem, to wlasnie szeroki kat, za szeroki na robienie portretow, szczegolnie przerysowania rzucaja sie w oczy na 1,2 i 7.... Z kolei sprawa modelki i jej ust, fajnie niech sobie tak ma, ale nie uwazasz, ze w 7 przedstawionych tutaj zdjeciach ten sam wyraz twarzy jest po prostu taki, ze to tak nazwe bezplciowy ? I jeszcze mi odpowiedz na pytanie, jakie ma polaczenie dziewczyna - pani wrecz w kozuchu wraz z lokacja dachu i rur klimatyzacyjnych ? Rozumiem, gdybys robil lifestyle dla Nike, czy innego sportowego brandu, by moglo miec to jakies powiazanie, natomiast tutaj calkowicie nie komponuje mi sie to, ale obrazki fajne.
    Ostatnio edytowane przez kucza21 ; 29-11-2011 o 20:53

  6. #16

    Domyślnie

    To ja odpowiem inaczej. Wszystko musi być po bożemu? Czy Pani w sukience wieczorowej musi być fotografowana na tle eleganckiego lokalu? Czy tenisista musi być przedstawiany na korcie tenisowym, a hydraulik przy rurach? Czemu nie używać szerokiego kąta przy portretach i nie ucinać dłoni na zdjęciach? Nie trzymajmy się tak kurczowo zasad bo to trochę nudne.
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lookash Zobacz posta
    No właśnie te buty najbardziej postawiły pod wątpliwość cały koment. Szczerze nie wiem gdzie ty się dopatrzyłeś, że one są brudne. Co do dłoni podobnie. Nie wiem co jest w nich niby niezgrabnego. Katar, jak napisałeś - odczucie subiektywne tak jak napisałeś. Dla informacji ogólnej, modelka takie po prostu ma.
    Z butami to się poddaję bo nie chce mi się kółeczkiem zaznaczać, wybacz
    Dłonie potwierdzają wszyscy, od momentu kiedy napisałem jak widzisz. Nie ma znaczenia czy użyłeś niewłaściwego obiektywu czy kobieta ma niekształtne dłonie. Efekt jest niepożądany, pogódź się z tym
    Co do trzeciej kwestii to moje subiektywne odczucie jak pisałem. Być może uroda nie jest w moim typie, trudno
    Dobra tyle ode mnie, już nie jojce
    red light, dark room...

  8. #18

    Domyślnie

    Oczywiscie, ze nie, ale jakis sens musi miec lub temat przewodni, badz nawet historie, moze modelka niech pracuje na zrobieniu klimatu, ale Ty jej musisz w tym pomoc, a nie standardowe co widac po zdjeciach "Patrz w lampe", ja uwielbiam akurat polaczenia nieszablonowe, ale tutaj mi to kompletnie nie pasuje. Jesli chodzi o szeroki kat, mozna go uzyc, ale tak zeby przesadnie nie przerysowywac, spojrz na zdjecia 3 i 4 robisz z polzabiej perspektywy pionowy kadr na 24mm, modelka wyglada przez to wydluzona i bardzo nienaturalnie. Popatrz zdjecia 1,2 , 6,7,8 ulozenie rak praktycznie to samo w kazdym zdjeciu, w ogole nie rozumiem, dlaczego jest taka moda na ulozenie rak w ten sposob, troszke to traci amatorskim pozowaniem, nie wiem akurat czyja to wina, ale powinienes zwrocic na to uwage. Dla mnie te zdjecia sa ladnymi obrazkami i nic ponad. Jedynie 5tka mnie zatrzymala na dluzsza chwile i moim zdaniem jest zdecydowanie najlepszym zdjeciem.
    Ostatnio edytowane przez kucza21 ; 29-11-2011 o 21:41

  9. #19
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Sa przerysowane ale nie wszystkie az tak mocno, zreszta to ktos , kto robi zdjecia zwroci na to uwage , poniewaz ten blad / efekt nie narzuca sie az tak. Piekna fot.5 i dziewczyna i dobra robota i juz . Pozdro

  10. #20

    Domyślnie

    Nie zgodzę się z tym do końca, no ale każdy ma jakieś swoje przekonania więc nie ma co za bardzo dyskutować.

    Cytat Zamieszczone przez Amadeusz Zobacz posta
    Z butami to się poddaję bo nie chce mi się kółeczkiem zaznaczać, wybacz
    No i bardzo dobrze, bo przypadkiem mogłoby się okazać, że to z zakatarzonego nosa spadło
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •