Close

Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 142

Wątek: jaki monitor?

  1. #1

    Domyślnie jaki monitor?

    wiem ze bylo

    ale ja bym potrzebowal jakis monitor do 1000 zl tak zeby byl jaknajlepszy jezeli chodzi o prace przy obrobce zdjec itd itp. ... szukam czegos kolo 23 cali z matryca inna niż TN :> znalazlem w MM samsunga http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/1473832 ogladalem go w sklepie i porownywalem do innych... na wiekszosci byly przeklamania kolorow i obrazu... slowem masakra jakas! na tym samsungu byl w sumie najlepszy obraz z wszystkich jakie tam byly i ten przytoczony tu przezemnie kosztuje 650 a byly za 1500 z katem widzenia 170/160... i z jakimis przeklamaniami kolorow i obrazu... na necie same dobre oponie (przytoczony link) ..... chcialbym sie Was drodzy forumowicze poradzic co kupic... jakbyscie mogli podac jakies konkretne modele i jak to mozliwe własne uwagi to bylbym wdzieczny
    D7100 D750 , N70-300VR, N35 1.8, Di622 II, T150-600g1, n50/1.4, 2xYN685+622tx, N24/1.8, N18-35, N85/1.8 + klamoty lol ...mala galeria flickr

  2. #2

    Domyślnie

    W tej kwocie powinny mieścić się dwa monitory LG które otrzymały nagrody Najlepszy monitor fotograficzny klasy podstawowej
    http://agdrtv24.pl/informacja,2580,n...a-monitorow-lg
    LG IPS231 i IPS236
    Powinieneś pomyśleć też o używanym nec-u p221w.

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Od jakiegoś miesiąca jestem posiadaczem DELL U2312HM. Jest OK.
    D70s

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cheyenne Zobacz posta
    W tej kwocie powinny mieścić się dwa monitory LG które otrzymały nagrody Najlepszy monitor fotograficzny klasy podstawowej
    LG IPS231 i IPS236
    Mam tego drugiego i jestem bardzo zadowolony, dobry stosunek jakość-cena
    Pozdrawiam
    Marcin
    FUJI X-T2 | S12/2 | S21/1.4 | 35/1.4 | 56/1.2 | 18-55 2.8-4

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cheyenne Zobacz posta
    dwa monitory LG które otrzymały nagrody Najlepszy monitor fotograficzny klasy podstawowej
    Które to "nagrody" są wynikiem działalności LG i nacisku marketingowego. Kilka mcy temu miałem propozycję promowania w pewnym wydawnictwie tych monitorów jako nadających się do fotografii. Pomimo, że materiały miały być anonimowe, zrezygnowałem. Poczucie zwykłej przyzwoitości. Podjęli się tego inni. Skutecznie jak widać.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Które to "nagrody" są wynikiem działalności LG i nacisku marketingowego. Kilka mcy temu miałem propozycję promowania w pewnym wydawnictwie tych monitorów jako nadających się do fotografii. Pomimo, że materiały miały być anonimowe, zrezygnowałem. Poczucie zwykłej przyzwoitości. Podjęli się tego inni. Skutecznie jak widać.
    brak odpowiedzi w temacie wątku.
    więc jaki monitor do 1000zł Pan proponuje ?
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  8. #8
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Psychotrop Zobacz posta
    brak odpowiedzi w temacie wątku.
    więc jaki monitor do 1000zł Pan proponuje ?
    Po pierwsze wypadałoby posprzątać i dokleić do istniejącego wątku-tasiemca, entia non sunt multiplicanda praeter necessitatem.

    Po drugie sprawa jest prosta - przy tym budżecie można mieć tylko byle jaki monitor, więc po prostu należy wybrać i kupić byle co kierując się następującymi kryteriami:
    - matryca aby nie TN
    - aby największy
    - aby obudowa ładna
    - aby najtańszy z najtańszych

    Czy będzie to dellik czy tam inny eldżik, szajsung albo hapek ma tu znaczenie absolutnie marginalne - byle nie TN (TwojeNieszczęście), byle najtańszy, największy i najmniej szkaradny.
    Ostatnio edytowane przez Czornyj ; 25-11-2011 o 13:01

  10. #10

    Domyślnie

    i to jest odpowiedź

    p.s.
    muszę coś kupić w tej cenie :/
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •