Close

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 72
  1. #1

    Domyślnie Super oferta dla fotografów mody

    Dzisiaj dostałem propozycję nie do odrzucenia. Dla ludzi ceniących dobry humor podaję treść wiadomości.

    Witam

    Jestem projektantem odziezy.
    Mam pewna propozycje.
    Chodzi o wykonanie sesji zdjęciowej mojej kolekcji odziezowej.
    Sklada sie ona z 9 sztuk odziezy.
    Materialem jest recznie malowany jedwab.
    Zalezy mi by uchwycic subtelnosc malarstwa,swietlistosc barw.
    Sa to w wiekszosci b. zywe barwy.
    Chodzi o fotografie modowanie glamour).
    -zdjecia modelek
    -zdjecia samej odziezy
    -kadry form odziezowych.
    Posiadam swa strone internetowa od 4 lat.
    Jedno pozycjonowanie sprawilo ze moj blog utrzymuje sie na pierwszej stronie google po wpisaniu PROJEKTANT ODZIEZY rowniez od 4 lat.
    Jesli nasza wspolpraca dojdzie do skutku w zamian za zdjecia oferuje reklame Panstwa firmy na moim blogu , umieszczenie linku.
    Jesli wzbudzilam zainteresowanie prosze o kontakt:
    xxxxxxxxxxxxxxxxx
    Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą jako murzyn chętnie udzielę szczegółowych informacji.

    P.S
    czy ktoś jest w stanie pobić mój wpis o jeszcze głupszej treści? Jeśli macie w swoich archiwach coś podobnego dzielcie się - śmiech to zdrowie!
    mój chory blog

  2. #2

    Domyślnie

    Popełniłeś jeden błąd - ten motyw do działu humor a nie tutaj!
    A tak poważniej (w tej niepoważnej sytuacji), sama chciałam kiedyś stworzyć taki wątek w oparciu o otrzymywane cudne propozycje i oferty (nie) do odrzucenia Nie wywalajcie wątku, pliiiiiiiisss

  3. #3

    Domyślnie

    SZUKAM FOTOGRAFA KTÓRY WYKONA MI ZDJECIA ZA DARMO
    [Poszukuje dobrego fotografa,który dysponuje studiem lub odpowiednim miejscem na wykonanie zdjec i wykona mi je TFP,interesuje mnie portret,akt zakryty,artystyczne ujecia.
    Prosze o informacje na maila
    http://poznan.gumtree.pl/c-Praca-hos...AdIdZ332861362

    Poszukujemy fotografa do zrobienia zdjęć obiektu hotelowego w centrum Poznania w najbliższą niedzielę (27.11.) po południu.
    Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia. Zapłata będzie zależała od liczby zdjęć, które będą się nadawały do wykorzystania w materiałach marketingowych obiektu.
    Prosimy o kontakt przez gumtree - chętnym przyślemy szczegóły zlecenia.
    http://poznan.gumtree.pl/c-Praca-gra...AdIdZ332306256

    Witam,

    Poszukuję fotografa, który za darmo zrobi mi sesję zdjęciową. Chciałabym zrobić prezent mojemu chłopakowi na urodziny (kalendarz z moimi zdjęciami).
    Ty robisz mi zdjęcia, możesz je wykorzystać do swojego portfolio.

    Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez formularz gumtree.

    Aleksandra.
    http://warszawa.gumtree.pl/c-Spolecz...AdIdZ328634319

    Poszukuję fotografa, który w ramach doskonalenia warsztatu lub nabrania doświadczenia zechciałby wesprzeć nowo powstałe przedsięwzięcie - sfotografować odzież do sklepu internetowego. Na początku nieodpłatnie lub za niewielką kwotę, ponieważ chciałabym jak najniższym kosztem wszystko "uruchomić". Oferuję możliwość stałej współpracy i reklamę na stronie internetowej.
    http://krakow.gumtree.pl/c-Firmy-Usl...AdIdZ327924241

    I dziesiątki podobnych...

  4. #4

    Domyślnie

    Husky_
    Niby dużo ale to akurat dostałem na mejla - powyższe są wg mnie nieszkodliwe - ot ktoś umieścił ogłoszenie.
    Ale wyszukać kilku fotografów i rozesłać tak głupiego mejla to trzeba być hardkorowym krótkowidzem i potrzeba na to więcej czasu.

    Przyłączam się do prośby credki bo jestem niemalże pewny tego, że to może być ciekawy wątek.
    mój chory blog

  5. #5

    Domyślnie

    Powiem, to ze smutkiem - ale jestem przekonany, że ktoś się podejmie tych zadań...

  6. #6

    Domyślnie

    Hmm, to nie są hardcorowe propozycje. Co powiecie na 13 latkę co chce sesję, jak dowiaduje się, że sesja tylko przy rodzicach to oferuje seks, żeby zrobić jej zdjęcia?
    D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wer Zobacz posta
    Hmm, to nie są hardcorowe propozycje. Co powiecie na 13 latkę co chce sesję, jak dowiaduje się, że sesja tylko przy rodzicach to oferuje seks, żeby zrobić jej zdjęcia?
    ja bym jej powiedzial zeby sie zglosila za 2 lata

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jackrabbit Zobacz posta
    ja bym jej powiedzial zeby sie zglosila za 2 lata
    a ja, że dla mnie jest za stara....
    mój chory blog

  9. #9

    Domyślnie

    Może mieć i 13 lat aby młodo wyglądała.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Husky_ Zobacz posta
    Może mieć i 13 lat aby młodo wyglądała.
    ja tam przesadny jestem

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •