Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1

    Domyślnie Statyw do 250zł

    Szukam dobrego statywu. W grę wchodzą oczywiście używki (to nie obiektyw).

    Co myślicie o tym: http://allegro.pl/silk-pro-330dx-z-g...951214536.html ?

    Poza tym zastanawiam się która głowica byłaby lepsza - 3d, czy kulkowa, sam nie wiem...

    A i co do zastosowania, to dobrze by było, gdybym mógł go postawić przy murawie i fotografować piłkę nożną.

    Z góry dzięki za odpowiedzi. Nie spieszy mi się jakoś z zakupem, więc mogę wybór dobrze przemyśleć :]
    [FONT="Tahoma"][SIZE="1"]Blog - Tomasz Przeklasa

  2. #2

    Domyślnie

    Napisz jakie zdjęcia robisz i do czego będziesz używał statywu, w studiu, plenerze a moze chcesz go zabierac na piesze wycieczki?

  3. #3

    Domyślnie

    Jezeli bardzo Ci sie nie spieszy szukaj na allegro/forach/gumtree/itp a znajdziesz cos fajnego i uzywanego... Ja kupilem cos takiego za ok 300zl

  4. #4

    Domyślnie

    @cosnek w "studiu" (w domu ) i czasem na meczach piłki nożnej, napisałem przecież w 4 linijce

    login_87 niezły jest. ale powiem szczerze, że wolałbym w dół, niż w górę budżetu :] allegro i giełdę forumową śledzę codziennie :]

    Po prostu chciałbym mieć listę określonych modeli, na które polować, ewentualnie też czarną listę - czego unikać.
    [FONT="Tahoma"][SIZE="1"]Blog - Tomasz Przeklasa

  5. #5

    Domyślnie

    Czesto polecanym statywem w tej cenie jest Velbon Sherpa 600 R
    Ewentualie poszukaj czegos z Suriu albo Triopo.
    Ostatnio edytowane przez login_87 ; 24-11-2011 o 00:24

  6. #6

    Domyślnie

    Sirui czy Triopo to jednak większy budżet. Sensownie to ok. 500 zł.
    Ostatnio edytowane przez wer ; 24-11-2011 o 00:53 Powód: literówka
    D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.

  7. #7

    Domyślnie

    Mam Sherpę 600 i polecam.

  8. #8
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  9. #9

    Domyślnie

    Ja ze swojej strony polecam Triopo. Kupiłem za nieco ponad 200zł, a uważam, że wart każdej złotówki. Ciężki (ale znowu nie tak bardzo), solidny, taki jaki mi było trzeba.

  10. #10

    Domyślnie

    Podepnę się pod wątek - mam nadzieję, że autor się nie pogniewa.
    Szukam także statywu w tym budżecie, który uniesie D90+16-85 i w perspektywie także 70-300. Fajnie jakby nie przekraczał 1,5 kg wagi i nie był za wielki po złożeniu. Focę najcześciej w plenerze (góry).
    DO Velbonów jakoś zaufania nie mam (miałem Sherpa 440 i taki średni był z Eos 450 + 70-300) a Canon był lżejszy od D90. Nie wiem jak jest z polecaną tu Sherpą 600.
    Głowica kulowa mile widziana- chyba że jednak radzicie zostawić tę tradycyjną.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •