Close

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 76
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Kurcze mam u mnie taki sklep znany na wyspach jako Argos, sprzedaja rzeczy z katalogow i jak wydaja katalog wiosna to do jesieni nie zmieniaja Tak wiec wydali nowy jesienia z cenami przenosniakow w granicach 60 euro za 1TB A w srodku standardowe dyski 3,5"....chyba kupie ze dwa dyski, niech leza, moze trafi sie jakis chetny do skladaka

  3. #3
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Ten pan z Seagate pierdzi .. bo nikt nie jest w stanie przewidziec co bedzie za 3,6,9 miesiecy . Moze spasc meteoryt na Tajlandie czy tez trafi w inna fabryke lub dojdzie do kolejnej powodzi czy innego kataklizmu i sytuacja znow sie przeciagnie w czasie...

  4. #4

    Domyślnie

    Ja tam strzelałbym że pan z Seagate mówi tak żeby ratować sprzedaż - żeby ludzie kupowali a nie wstrzymywali się z zakupem miesiąc czy dwa licząc że ceny spadną.
    Nikt kolejnych kataklizmów nie zakłada i raczej wszystkie szacunku są przy założeniu "jak wszystko pójdzie ok".
    Zresztą, po co nam się nad tym głowić - będzie to będzie, a jak ktoś musi to i tak kupi.
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  5. #5
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Azazel85 Zobacz posta
    Ja tam strzelałbym że pan z Seagate mówi tak żeby ratować sprzedaż - żeby ludzie kupowali a nie wstrzymywali się z zakupem miesiąc czy dwa licząc że ceny spadną.
    Nikt kolejnych kataklizmów nie zakłada i raczej wszystkie szacunku są przy założeniu "jak wszystko pójdzie ok".
    Zresztą, po co nam się nad tym głowić - będzie to będzie, a jak ktoś musi to i tak kupi.
    Dokladnie tak, uspokaja mowiac, ze i tak ten kto ma kupic to kupi , "nie spieszcie sie bo i tak kupice..." .

  6. #6

    Domyślnie

    Pech - ja właśnie przez swoją głupotę uśmierciłem 250GB Dysk leżał na dolnej półce stolika i był podpięty do laptopa, jako, że mi było niewygodnie pociągnąłem laptopa a dysk wylądował na podłodze. Wygląda na to , że trup bo po dłuższym podłączeniu widzi partycje (same literki bez pojemności) a dostać się do zawartości nie można. Najważniejsze, że większość danych była na płytach, ale chyba będę musiał kupić drugi dysk bo dvd na dłuższą metę nie jest bezpieczne i wygodne. Mimo, że to był stary 3.5'' dysk z blaszaka to jednak szkoda.
    Jak patrzę na ceny to nie wygląda to ciekawie i właśnie się zastanawiam, czy jest sens czekać max 2 miesiące.
    pozdr
    było żółto i czerwono
    był też FUJI, ale wykończyła go czerwona zaraza
    fotografie Stankiewicz Tomasz

  7. #7

    Domyślnie

    Czekaj bo wszyscy czekamy

    Ps. żeby tak wszyscy zrobili to już ceny wróciły by do normy.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kondziu Zobacz posta
    Ps. żeby tak wszyscy zrobili to już ceny wróciły by do normy.
    ... a dostępność dysków zostałaby drastycznie ograniczona (czyli zamiast drogich dysków na półce sklepowej, nie miałbyś zwykle nic). Ceny są takie, na jakie pozwala rynek.

  9. #9

    Domyślnie

    [QUOTE=tomek s;2618784Jak patrzę na ceny to nie wygląda to ciekawie i właśnie się zastanawiam, czy jest sens czekać max 2 miesiące.
    pozdr[/QUOTE]

    Zerknij na zewnętrzne dyski (skoro to i tak do laptopa), ich ceny gdzieniegdzie jeszcze nie poszalały – niedawno kupiłem na prezent Toshibę 2.5" 500 GB za 3 stówy z okładem.
    I'm one of those bad things that happen to good people

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kyle Zobacz posta
    ... a dostępność dysków zostałaby drastycznie ograniczona (czyli zamiast drogich dysków na półce sklepowej, nie miałbyś zwykle nic). Ceny są takie, na jakie pozwala rynek.
    Wielka szkoda że ktokolwiek myśli tak jak ty, dostępność została ograniczona przez zniszczone fabryki, jednak nie wszyscy producenci ucierpieli i tylko wykorzystują okazję windując ceny a nie zwiększając produkcję, przecież koszty produkcji nagle nie wzrosły o 100%-200%.

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •