Close

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 76
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kondziu Zobacz posta
    Wielka szkoda że ktokolwiek myśli tak jak ty, dostępność została ograniczona przez zniszczone fabryki, jednak nie wszyscy producenci ucierpieli i
    x-P ... czyli jak zapotrzebowanie na dyski jest 100 tys./jednostkę czasu, a obecnie produkowane jest 60 tys. to półki się nie opróżnią przy stałych niskich cenach? .... Wielka szkoda że nie masz zielonego pojęcia o handlu/biznesie/logice

    Cytat Zamieszczone przez kondziu Zobacz posta
    przecież koszty produkcji nagle nie wzrosły o 100%-200%.
    I co z tego?

    Cytat Zamieszczone przez kondziu Zobacz posta
    tylko wykorzystują okazję windując ceny a nie zwiększając produkcję,
    Szyjesz własnoręcznie 20 skarpetek dziennie ... dla czego nie szyjesz 40?, a jeśli szyjesz 40 to dla czego nie szyjesz 400? Przecież zgodnie z tym co piszesz to każda fabryka (czy to wielka, czy jednoosobowa) ma NIEOGRANICZONE możliwości produkcyjne.
    Ostatnio edytowane przez Kyle ; 23-11-2011 o 14:18

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez de Fresz Zobacz posta
    Zerknij na zewnętrzne dyski (skoro to i tak do laptopa), ich ceny gdzieniegdzie jeszcze nie poszalały – niedawno kupiłem na prezent Toshibę 2.5" 500 GB za 3 stówy z okładem.
    No to cena jaką zapłaciłeś jest znacznie większa niż powinna
    Jak ktoś potrzebuje to i tak kupi - niestety.
    Ja miałem sobie dokupić drugi dysk do backup'owania zdjęc itd. Miałem na oku jakieś 1-2TB. Jak zobaczyłem po ile teraz chodzą to w jeden wieczór zrobiłem porządki na moim WD 500MB i jest ok. Mogę czekać dobre 3-6mieś :P
    Z5; N17-28; Vil85; N80-200; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Badol Zobacz posta
    No to cena jaką zapłaciłeś jest znacznie większa niż powinna
    Za 2.5"??? Względnie normalna bym powiedział, jak za firmowy zewnętrzny dysk, nawet w kategoriach przedpowodziowych. Ale owszem, miałem wybór, mogłem kupić sam dysk o tej pojemności za ~500 zł i do tego obudowę za stówkę. Mogłem też poczekać z tym prezentem do przyszłego roku, jak i kolega może wrócić do nagrywania DVD, zamiast podręcznego magazynu, który przestał działać. Świetne rady.
    I'm one of those bad things that happen to good people

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez de Fresz Zobacz posta
    Za 2.5"???
    Te dyski były na prawdę tanie ... nie wiem czy za niewiele ponad 200zł nie było 2,5" 750GB na USB3. Niestety nie mam zapisanej historii cen. Hmmm ... albo właśnie za 300zł było 750GB 2,5" na USB3 , a 500 GB 2,5" na USB2 było za 200zł.

    ps. ale 300zł to wzgl. niezła cena, jak na powodziową

  5. #15

    Domyślnie

    w Auchan są Toshiby na USB 500gb po 220 zł , ja niedawno kupiłem LACIE 500GB ZA 149 ZŁ tez w Auchan tak wiec polecam się przejść po takich marketach

  6. #16

    Domyślnie

    Jak latem patrzyłem na same dyski 2.5" pokroju WD Black czy Momentusa XT, to ceny za 500 GB oscylowały ok. 300 zł, wolniejsze były tańsze z ~50 zł. Oczywiście HGW co dokładnie siedzi wewnątrz tej Toshiby, jakiegoś demona prędkości bym się nie spodziewał. No i nie kupiłem go w najtańszym sklepie, tylko tam gdzie mieli na stanie po starej cenie.
    Co do samych cen dysków zewnętrznych – firmowe zawsze były droższe od chińszczyzny, dizajn, marka, te sprawy – dlatego osobiście zawsze wolałem sam sobie złożyć, ale teraz to bez sensu. Wręcz bardziej opłaca się kupić taki zewnętrzny, wydłubać środek i wsadzić do budy/lapka.
    I'm one of those bad things that happen to good people

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Kurcze mam u mnie taki sklep znany na wyspach jako Argos, sprzedaja rzeczy z katalogow i jak wydaja katalog wiosna to do jesieni nie zmieniaja Tak wiec wydali nowy jesienia z cenami przenosniakow w granicach 60 euro za 1TB A w srodku standardowe dyski 3,5"....chyba kupie ze dwa dyski, niech leza, moze trafi sie jakis chetny do skladaka
    chyba ktoś już na ten pomysł wpadł wcześniej, bo wlaśnie sprawdzam i przy wszystkich produktach jest "Out of stock"
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GeparD Zobacz posta
    chyba ktoś już na ten pomysł wpadł wcześniej, bo wlaśnie sprawdzam i przy wszystkich produktach jest "Out of stock"
    Chyba zrewidowali poglądy co do stałych cen

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GeparD Zobacz posta
    chyba ktoś już na ten pomysł wpadł wcześniej, bo wlaśnie sprawdzam i przy wszystkich produktach jest "Out of stock"
    A tego si enie spodziewalem, widzialem katalog swiateczny i ceny....to tyle

  10. #20

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •