bardzo ładneWszytskie 3 mi sie podobaja
![]()
Szukaj
bardzo ładneWszytskie 3 mi sie podobaja
![]()
Mnie też się wszystkie 3 podobają.
D750, D300s, D80, N 18-200 VR, T 12-24/4, T 17-50/2,8, N 35/1,8, N 50/1,8D, T 90/2,8, N 70-300VR, N 24 - 70/2,8, DRF-14, SB-800 i masa starych manuali M42.
Dwojeczka super
3 - niesamowity!
to takie zachowania godowe, samiec jak chce zaimponować to potrząsa końcówką... pióra
tutaj nie chciał chyba imponować, także trzeba go było wstrząsnąć Photoshopem
Gdyby do 2 dodac jakis ciekawy kontekst, bylaby swietna.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Powiele ale 3 faktycznie bardzo ładna
. . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .
boki bokami ale nogi jak dla mnie mogły juz zostac ostre...
D80, FM2n + konfitury w spiżarce ;]
"- Po co wasze swary głupie,
- Wnet i tak zginiemy w zupie!" J. Brzechwa
Skontaktuj się z nami