Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: 3x paw

  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    Mnie też się wszystkie 3 podobają.
    D750, D300s, D80, N 18-200 VR, T 12-24/4, T 17-50/2,8, N 35/1,8, N 50/1,8D, T 90/2,8, N 70-300VR, N 24 - 70/2,8, DRF-14, SB-800 i masa starych manuali M42.

  3. #13

  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    fajne 3, jeden ni teges.

  6. #16

    Domyślnie

    3 - niesamowity!
    to takie zachowania godowe, samiec jak chce zaimponować to potrząsa końcówką... pióra
    tutaj nie chciał chyba imponować, także trzeba go było wstrząsnąć Photoshopem

  7. #17

    Domyślnie

    No... tak ze strachem zaglądałem tu ale na szczęście chodziło o ptaki... a tak poważnie to piękne fotki
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  8. #18

    Domyślnie

    Gdyby do 2 dodac jakis ciekawy kontekst, bylaby swietna.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  9. #19

    Domyślnie

    Powiele ale 3 faktycznie bardzo ładna
    . . . Coś na C coś na D trochę słoików Twist-Off z wieczkiem . . .

  10. #20

    Domyślnie

    boki bokami ale nogi jak dla mnie mogły juz zostac ostre...
    D80, FM2n + konfitury w spiżarce ;]
    "- Po co wasze swary głupie,
    - Wnet i tak zginiemy w zupie!"
    J. Brzechwa

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •