Mam urządzenie jak w tytule. Posiadam od paru dni Colormunki Photo. Chciałbym skalibrować drukarkę... I mam pytanie-prośbę do Koleżanek i Kolegów. Jakie dać w sterowniku drukarki ustawienia pod wydrukowanie wzorców? Jak wyłączyć "zarządzanie barwą przez drukarkę" - cytat z instrukcji.
Pozdrawiam