Jako, że biorę sobie chałturkę w sylwestra tego roku i będę robił fotki dla ludzi - impreza ok. 500 osób z czego co najmniej połowa będzie chciała zdjęcia - to chciałem zakupić jakąś wydajną drukarkę, która zadrukuje mi dużo zdjęć (liczę, że jakieś 2000 10 x 15) w sposób wydajny tj. taki aby nie inwestować specjalnie zbyt wiele w tusze itp. jakość nie musi być idealna. Może ktoś coś polecić?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami