Close

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 83
  1. #1

    Domyślnie Reportaż ślubny...

    Krótki reportażyk za opinie oczywiście będę nieopisanie wdzięczny...


    Ostatnie z zabawy wrzucone na prosby forumowiczów
    Zdjecia robił... kamerzysta jak miał chwile czasu... zrobił zdjec 150 wrzucono losowych 30.

    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    zmienilam Ci pierwszy link na zdjecie, z kolejnymi zrob to samo - obok linijki, z ktorej skopiowales linki do zdjec, masz odnosnik do pozostalych kodow (Pobierz pozostale kody) - kopiujesz kod "Pelen rozmiar na forum" i wklejasz go tutaj.

  3. #3

    Domyślnie

    Witam,

    Bardzi podoba mi sie ostatnie zdjecie, swietne!!! Tylko gdzie para mloda? Wszystkie zdjecia sa technicznie dobre i klimatowe brakuje mi tylko slubu

    Pozdrawiam:
    AMI
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

  4. #4

    Domyślnie

    moment wstawiam je bedzie ich 14 tylko walcze z tymi linkami

  5. #5

    Domyślnie

    Zdjęcia ogólnie ładne i wszystko byłoby OK gdybyś nie podpisał tego "ślub".
    Tak - niestety mija się z założeniem.
    Wydaje mi się, że zbyt przeostrzyłeś trójkę, a zdjęcie potencjalnie najlepsze
    D7100 + N18-70 f3.5-5.6 + N50 f1.8 + N55-200VR + Metz48AF1

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Polandia;)
    Posty
    29

    Domyślnie

    14 zdjęc to trochę przesada jak na jeden wątek - moderator pewnie się w to włączy. jak na razie to same portrety - w niektórych ludziom nieprzyjemnie wyrastają rośliny w głów.... - lekko bez sensu jak na ślub....

  7. #7

    Domyślnie

    ślub ? mnie to na stypę wygląda - jakoś nie widać po tych ludziach szczęścia które w zasadzie towarzyszy tej uroczystości...
    boli mnie kolano czasem

  8. #8

    Domyślnie

    OK więcej nie dokładam co by moderato się nie zainteresował

  9. #9

    Domyślnie

    na stypach nie bywam ale ślub to nie tylko śmiechy chichy

    Rzeczywiście tu trójka wygląda na wyostrzona za mocno w picassa w full rozmiarze jest ok

    Mogłem wrzucać je tu osobno teraz zastanawiam się czy to nie byłby lepszy pomysł - chciałem klimacik przerzucić całością niestety ograniczenia sieci www mi to uniemożliwiły

  10. #10

    Domyślnie

    Jako "reportażyk" stanowczo nie. Czemu? Bo ani te zdjęcia razem, ani tym bardziej każde z osobna - nie mówią nam, postronnym osobom, NIC o wydarzeniu. Nie dowiadujemy się, czemu ci ludzie patrzą w daną stronę i czemu się uśmiechają. Mogą zagrać zestawione z innymi, które będą niosły jakąś konkretną informację. A tak - są całkiem wyrwane z kontekstu.
    Starszy pan na trzecim zdjęciu ma niefortunnie umieszczoną twarz na tle serwetki i filiżanek - gdybyś przesunął się krok w lewo, prawdopodobnie byłoby lepiej (uniknąłeś podobnego efektu na pierwszym zdjęciu dzięki innemu operowaniu światłem). Ładnie oświetlona starsza pani na kolejnym - ale bez białego kawałka za głową (do przekadrowania albo do wystemplowania w PS). Ładnie uchwycone spojrzenie młodej kobiety, gubi się na czarnym tle czarna fryzura.
    Interesująco kombinujesz ze światłem - zdalna lampa?
    Pozdrawiam.
    ------------
    Zaczynałem pisać, gdy było widać 3 zdjęcia, kończyłem, gdy było pięć. Dowiedzieliśmy się już, że to ślub. Ale to nie zmienia aktualności stwierdzenia, że na niektórych zdjęciach nie wiemy, czemu człowiek patrzy w którąś stronę.
    Śliczne zdjęcie małej dziewczynki na rękach matki. Gdy skadrujesz, odcinając zbędnych ludzi po bokach - będzie super.
    Krzysztof Paszkiewicz

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •