Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Wschód na 'Babiej' #2

    Zatem kolejny kadr.


  2. #2

    Domyślnie

    jestem wielkim fanem babiej góry, ale jeszcze nigdy nie zmusiłem się do pobudki o 3 w nocy i wyprawy na wschód. Czas to zmienić, Twoje zdjęcia mnie motywują do tego. Super obrazek, ładna kolorystyka, gratki
    D750 l 24 1.4 l 35 1.8 l 50 1.4 l 85 1.4 l 180 2.8

  3. #3

    Domyślnie

    Niesamowite ujęcie, kilka razy musiałem sobie polatać wzrokiem i "przegrupować" plany. Tytuł "Ląd po drugiej stronie nieba" sam mi się narzuca. Rewelacja...
    Amatorszczyzna powered by D40X kit, N35/1.8G, N70-300VR, SB800 i Slik Pro 330 DX

  4. #4

    Domyślnie

    Super !!!! Patrząc na to zdjęcie odnoszę wrażenie jakbym widział dwa lądy oddzielone wodą a na niej wyspa.

  5. #5

    Domyślnie

    wygląda jak fotomontaż - jest genialne - gratuluje

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Duca Zobacz posta
    jeszcze nigdy nie zmusiłem się do pobudki o 3 w nocy i wyprawy na wschód. Czas to zmienić,
    Polecam nie samemu, bo przy odrobinie wyobraźni na dźwięk zwierzyny w lesie aż ciarki przechodzą, a w nocy naprawdę jest tam jej pełno. W trakcie swej wędrówki słyszałem dzikiego kota (pewnie był to ryś), był całkiem blisko bo wydawał swoje dźwięki z częstotliwością co 5-10 sekund i za każdym razem dobiegał z innego miejsca, jednak na szczęście w tym momencie piłem herbatę pod schroniskiem na Markowych Szczawinach. Dostałem takiego pietra, że od razu wskoczyłem do środka. Dobrze, że było otwarte w środku nocy.
    I weź coś co lepiej świeci aniżeli latarka za 28 zł z marketu ...

  7. #7

    Domyślnie

    Rewelacja !!!
    Baaardzo mi sie podoba ! Gratulacje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •