Witam.
Mam dylemat
Otóż posiadam PS3 od jakiegoś czasu. Mam trzy córki 12 i 5 lat oraz trzecia która ma niecały rok.
Tą najmłodszą póki co wykluczam z tego tematu ale te dwie starsze już mogą grać. No i jest problem. Na PS3 na widziałem jakiejś fajnej gry dla 5 latki. Oczywiście dla 12 letniej dziewczynki już tytułów parę się znajdzie.
No i pomyślałem sobie o zakupie WII gdzie gry są zupełnie inne niż na PS3.
No ale czy to warto kupować mając już jedną konsolę ?
Koszt niby nieduży bo już za ok 400 zł można mieć fajny komplecik.
Może ktoś ma WII lub nawet obie i może się wypowiedzieć ??
Pozdrawiam
M.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami