Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie D3100 i bezprzewodowa transmisja POMOCY

    Witam.

    Mam problem i pytanie zarazem.Czy istnieje jakieś rozwiązanie, które pozwoli mi bezprzewodowo lub za pomocą kabla przesyłać zdjęcia bezpośrednio z D3100 do komputera lub na FTP ?
    Dodam że nie interesuje mnie karta typu "Eye-Fi" ponieważ jej stabilność pozostawia wiele do życzenia.Myślałem o czyms na kształt WT-4 Transmiter ale z tego co kojarzę to współpracuje z body D300 i wyżej.

    Założenia systemu są takie by aparat był wyzwalany poprzez czujnik ruchu (ten problem już rozwiązałem) a zdjęcia mają być wysyłane do innego pomieszczenia na dyski twarde.

    Macie jakiś pomysł ?

    Dodam że body zostało wybrane ze względów ekonomicznych i gabarytowych.

    Z góry dzięki za pomoc
    Nikon-taki czarny

  2. #2

    Domyślnie

    Da się przez kabel USB za pomocą programu Camera Control Pro 2
    Osiołkowi w żłoby dano- w jeden Nikon, w drugi Canon
    Zapraszam: www.pajacyk.pl

  3. #3

    Domyślnie

    THX za pomoc-na to wpadłem ale po USB możesz wysyłać max na odległość 5 metrów
    Nikon-taki czarny

  4. #4

    Domyślnie

    1. Jest jeszcze darmowy program, tylko nie wiem czy w najnowszej wersji obsługuje D3100. Jak chcesz to mogę sprawdzić /mam program na drugi kompie/.
    2. Po USB można do 15m. Kabel jednostkowy może mieć max. 5m. Chociaż badziewny nie zadziała nawet na takiej odległości. Jak kupisz kabel USB ze wzmacniaczem to można połączyć 3x. Mam dwa takie kable i działało - czyli 10m.
    Tutaj jest... podpis

  5. #5

    Domyślnie

    Super....a jaki to program ? Będę wdzięczny za info
    Nikon-taki czarny

  6. #6

    Domyślnie

    Sprawdziłem Nikon Camera Control Pro 2 i by mnie urządzał tyle tylko, że nie współpracuje z D3100.Testowałem z moim prywatnym D300 i śmiga aż miło

    Co radzicie ? Gdzieś tu na forum czytałem, że z D3100 działa mimo, iż nie ma go na liście !
    Nikon-taki czarny

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •