po długim czasie Liskamm znów za pozował
7
Szukaj
po długim czasie Liskamm znów za pozował
7
Jakie tajemnicze.
Dla mnie po raz kolejny bardzo dobre zdjęcie.
Kadr centralny mi przy tym zdjęciu odpowiada. Wygląda, jakby ten ''wilk'' miał zaraz ''wyjść z ekranu''![]()
Kobieta z Sonnarem też może
Bardzo przyjemne fotki. Psiak też super miałem styczność z rasą na szkoleniu i dogtrekkingu piękne stworzenia.
Fujifilm X-E3 23/2
To takie piękne psy są , poprawiam się bo się dałem nabrać , nic dziwnego zdjęcie przykuwa uwagę i jest jak prawdziwy wilk, nie wiedziałem że takie psy są
Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez fanta ; 29-02-2012 o 05:35
Liskamm ciąg dalszy
8
Ależ masz fantastycznego modela!
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
wld odpowiem nieskromnie - wiemco jak co ale model z niego świetny.
Zrob jakies zdjecie o poranku, mgiełka, te sprawy....i nie portret, lecz "srodowisko", albo tele z daleka, albo 16mm z bliskai bedzie bosko...zreszta juz jest
![]()
Skontaktuj się z nami