Close

Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 121

Wątek: Liskamm

  1. #41

    Domyślnie

    po długim czasie Liskamm znów za pozował

    7

  2. #42

    Domyślnie

    Bardzo fajne zdjęcia i piękny pies! Pierwsze i siódme foto są genialne. Pozdrawiam.
    |D700|D90|50 f/1.8|35 f/1.8|18-105 f/3.5-5.6|70-210 f/4-5.6|58 f/2|
    |OM-2 SP|OM-4|50 f/1.8|35 f/2.8|
    |flickr|Blogger|

  3. #43

    Domyślnie

    Jakie tajemnicze.

    Dla mnie po raz kolejny bardzo dobre zdjęcie.
    Kadr centralny mi przy tym zdjęciu odpowiada. Wygląda, jakby ten ''wilk'' miał zaraz ''wyjść z ekranu''
    Kobieta z Sonnarem też może

  4. #44

    Domyślnie

    Bardzo przyjemne fotki. Psiak też super miałem styczność z rasą na szkoleniu i dogtrekkingu piękne stworzenia.
    Fujifilm X-E3 23/2

  5. #45

    Domyślnie

    To takie piękne psy są , poprawiam się bo się dałem nabrać , nic dziwnego zdjęcie przykuwa uwagę i jest jak prawdziwy wilk, nie wiedziałem że takie psy są

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez fanta ; 29-02-2012 o 05:35

  6. #46

    Domyślnie

    Liskamm ciąg dalszy

    8

  7. #47

    Domyślnie

    Ależ masz fantastycznego modela!
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  8. #48

    Domyślnie

    wld odpowiem nieskromnie - wiem co jak co ale model z niego świetny.

  9. #49

  10. #50

    Domyślnie

    Zrob jakies zdjecie o poranku, mgiełka, te sprawy....i nie portret, lecz "srodowisko", albo tele z daleka, albo 16mm z bliska i bedzie bosko...zreszta juz jest

Strona 5 z 13 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •