Zakupiłem sobie kabelek TTL do mej lampy. Problem tylko w tym, że kabelek pomimo 3m długości jest skręcany i już po 1m zaczyna ciągnąć do siebieMacie jakieś patenty jak na stałe go wyprostować? Będę się bał jak na odległości 2-3 metrów ode mnie zagwarantuje mi uszkodzenie mojej lampy błyskowej do której będzie przypięty na statywie
Z góry dzięki za wszelkie wskazówki
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami