Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: AF w D90

  1. #11

    Domyślnie

    Ostrzenie w D90 poprzez LV ma pewne ciekawe zastosowanie - Gdy mamy wątpliwości co do poprawności działania tradycyjnego AF mozna coś strzelić na LV i zobaczyć czy trafia z grubsza w to samo miejsce i czy efekt końcowy podobny, inne przypadki to raczej taka ciekawostka z której można na upartego korzystać.
    D90, 18-105, 35/1.8G, 105/2.8VR, SB700 i ... zenit ET ze szklarnią

  2. #12

    Domyślnie

    No i na LV nie powinno być BF/FF Tak gdzieś zasłyszałem kiedyś...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •