Ostrzenie w D90 poprzez LV ma pewne ciekawe zastosowanie- Gdy mamy wątpliwości co do poprawności działania tradycyjnego AF mozna coś strzelić na LV i zobaczyć czy trafia z grubsza w to samo miejsce i czy efekt końcowy podobny, inne przypadki to raczej taka ciekawostka z której można na upartego korzystać.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami