Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników forum. Kilka dni temu będąc w Londynie kupiłem półtorarocznego D 90 , po sprawdzeniu wydawał się że wszystko jest ok. Dziś mam pewien dylemat AF przy pracy poprzez wizjer działa właściwie , nie ma problemu z ostrzeniem w trudnych warunkach działa lampka wspomagania AF, natomiast problem pojawia się w przypadku pracy poprzez monitor, AF w większości wypadków nie ostrzy ( jeżdzi po pełnym zakresie , mija dobre ustawienie i wybiera rozmyty obraz) a lampka wspomagania AF nie włącza się. Nie mam zbyt wielkich doświadczeń z Nikonami, wiec nie wiem czy to problem techniczny czy błąd ustawienia, może ktoś z Was podpowie, za co z góry dziękuje.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami