Close

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzicie o fotografii za pomocą aparatów analogowych małoobrazkowych.

Głosujących
86. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • już jej nie ma

    0 0%
  • jest na wymarciu

    20 23,26%
  • jeszcze nie jest na wymarciu ale niedługo będzie

    27 31,40%
  • jak na razie ma się dobrze, a to, że widać jakby wszyscy używali cyfrówek to nieporozumienie

    20 23,26%
  • chwilowo wymiera, ale kiedyś wróci (w znaczeniu, że zaczną znowu produkować nowy sprzęt)

    19 22,09%
Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 72 z 72

Wątek: Analog a cyfra

  1. #71

    Domyślnie

    Wlasnie z ta jakoscia wywolania moga byc klopoty, ja juz zauwazylem ze zeby wywolac film to musze sie nachodzic w poszukiwaniach dobrego labu, w promieniu 20 km w wielkim miescie jest tylko jeden lab i to w supermarkecie w dodatku z filmu fuji superia 400 produkuje takie same fotki ja z mojego telefonu wiec co tu duzo mowic, coraz bardziej analog odchodzi w zapomnienie.

  2. #72

    Wink

    Slajdy ... te wyświetlane w postaci diaporamy bedą się miały jeszcze dłuższy czas całkiem dobrze, bo ileż to pikseli może dziś zaproponować rzutnik cyfrowy: 1 milion z kawałkiem, toż to marnota nad marnotami
    Ostatnio edytowane przez Robert W ; 06-03-2007 o 01:57

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •