Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: skaner płaski

  1. #1

    Domyślnie skaner płaski

    dobry i tani - wiem, że takie cuda tylko w erze, ale dziś mi mój padł i potrzebuję coś do skanowania zdjęć, format A4 - może być bez przystawki do negatywów (taki mam) - potrzebuję opinii od osób które używają i chwalą to co mają
    czy może być np to ?
    http://www.euro.com.pl/skanery/opini...3.bhtml#opinie
    Ostatnio edytowane przez bogdi64 ; 13-11-2011 o 21:43
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #2

    Domyślnie

    Jak ma być dobry i tani to wieść gminna niesie że Canon Lide daje radę. Mnie osobiście nic lepszego niż urządzenia epsona nie spotkało - aktualnie używam urz. wielof. SX425 - skaner rewelacja - no i działa po wi-fi.
    Nie wspomnę o droższych modelach serii Vxxx

  3. #3

    Domyślnie

    pomóżcie bo w tym tygodniu muszę kupić ......

    może ten model ?
    http://www.canon.pl/For_Home/Product...scan_lide_210/
    Ostatnio edytowane przez bogdi64 ; 14-11-2011 o 00:07
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  4. #4

    Domyślnie

    ????? - nie macie płaskich skanerów ?????????
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  5. #5
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Mam CanoScan 5600F kupiony jakiś czas temu i uważam osobiście, że jest świetny.

    http://www.ceneo.pl/6727015?se=YGNIG...FcWGDgodwnqvHQ
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #6

    Domyślnie

    raczej się zdecydowałem na Epson Perfection 330, tylko pytanie do użytkowników, bo wiem, że są na forum - jak się spisuje przy skanowaniu zdjęć (nie negatywów)
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  7. #7

    Domyślnie

    Witam, kupiłem dzisiaj Skaner Canon LIDE 210 który skanuje podobno 4800x4800 dpi (tak ma w parametrach) ale w sterowniku mam do wyboru tylko max do 1200dpi :/,
    proszę o pomoc

  8. #8

    Domyślnie

    a ja z innej beczki, również interesuję się skanerami od niedawna, głównie do negatywów kolorowych małego obrazka, znalazłem na allegro tylko takie jakby "stacje" skanujące które zrzucają foty na kartę SD lub przez USB wie ktoś coś o tym? mam w domu Epsona XS215 ale nie mogę przetestować skanera bo nie mam tuszu w drukarce a bez tego ani rusz....co myślicie o tych skanerach pod mały obrazek z allegro?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wosik Zobacz posta
    a ja z innej beczki, również interesuję się skanerami od niedawna, głównie do negatywów kolorowych małego obrazka, znalazłem na allegro tylko takie jakby "stacje" skanujące które zrzucają foty na kartę SD lub przez USB wie ktoś coś o tym? mam w domu Epsona XS215 ale nie mogę przetestować skanera bo nie mam tuszu w drukarce a bez tego ani rusz....co myślicie o tych skanerach pod mały obrazek z allegro?
    to nie skaner a aparat foto. Robi zdjęcia, marnej jakości, negatywu. Sam kiedyś o takim myślałem, ale jak zobaczyłem efekty, to dałem sobie spokój. Lepiej pomyśl np. o jakimś Vxxx, może być używka.

  10. #10

    Domyślnie

    z drugiej strony nie chciał bym inwestować jakiś kosmicznych pieniędzy, popatrzę za samymi skanerami Epsona nie urządzeniami 3 in 1 może w tym kierunku, żebym mógł używać skanera bez tuszu bo to uporczywe... ale dzięki za wybicie z głowy pomysłu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •