Szukaj
No, bomba, w końcu coś z pazurem, a porządnie wykonane
Brawo![]()
Pozdrawiam, Kuba
genialna seriia , jak dla mnie to 3 wygrywa
Świetne, stylizacja kapitalna, wianek na głowie, makijaż, miejscówka wsio gra.
1 najlepsza według mnie. Za najmniejszy udział sukienki. Fajny pomysł i świetne wykonanie.
Bardzo ciekawy klimat z czwórki nasunął mi jednak pomysł na zbliżoną stylizację - tak zwanej południcy z wiedźmina. Niewielka zamiana czarnej sukienki na jakieś łachmany, albo typowo wiejską jasną, może ukwieconą, uwiarygodniłaby przekaz. Klimat wiejski, sielski, kwiatowy. Tu szklarnia, ale to blisko natury i zbóż. Południca, czyli kobiecy demon, szlajający się po polach w południe i zabijający lub oszałamiający nieopatrznego kosiarza czy dzieci. Czarna sukienka wygląda miejsko. Kłóci mi się z naturą na zdjęciach. Dobry pomysł na akt również - czyli w ogóle bez odzieży lub w skąpym stroju zrobionym ze słomy na przykład.
extra!
nie mogę na nie patrzeć...ale zmasakrowana kobieta
dwójeczka ciekawa, fajnie![]()
Bardzo mi się podoba![]()
Skontaktuj się z nami