Szukaj
Nikon http://greg77.com/
Świetnie wyszły promienie światła
Może więcej dołu?... ale to takie marudzenie![]()
![]()
Podoba się !
D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters
Zdecydowanie lepsze niż Dębowe Mocne...![]()
LED ZEPPELIN
Nikon http://greg77.com/
W sumie nigdzie jeszcze nie byłem. Wiatr ogromny i brak chmurki na niebie nie nastrajają do jakichkolwiek ruchów. O zimnie już nie wspominam, bo w sumie jak miałbym wybierać wolałbym chłodniejszy klimat. Może za parę dni gdzieś się kopnę i coś pstryknę.
Piękne światło wyłapałeś na tym dębie.
LED ZEPPELIN
Swiatlo genialnie zalapane takie inne niz zawsze , super wyszlo.
Fajne, promienie powalają![]()
Pięknie jest, ale prawa strona mi wadzi. Próbowałem prowizorycznie uciąć do zasięgu dolnej, środkowej gałęzi (kwadrat) i było OK. Ale to czepialstwo trochę.
Bardzo ładne.
Też bym dał więcej dołu.
Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.
Bardzo fajnie wyszło. Piękna mgła + podświetlenie.
Skontaktuj się z nami