Close

Zobacz wyniki ankiety: mat czy polysk?

Głosujących
44. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • polysk

    22 50,00%
  • mat

    22 50,00%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: mat czy polysk?

  1. #11

    Domyślnie

    metalik :lol"
    Iconography fucks with me
    You look great in bloodstains

    D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby

  2. #12

    Domyślnie

    a ja ludie pół na pół - do Epsona jest taki papier "Semigloss", taki błyszczący mat jakby satyna, i to mi najbardziej leży

  3. #13

    Domyślnie

    We wszystkich rodzajach publikacji dla mnie mat rządzi. Raz, że paluchy tak nie zostają a dwa, że zdjęcia na papierze matowym są mniej kontrastowe.

  4. #14

    Domyślnie

    Mat się łatwiej plamkuje
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  5. #15
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    ja wolę połysk - bo jak brzydka panna młoda, to mówię, że to tylko się światło odbija
    tak na prawdę to do formatu 10x15 lubię połysk, powyżej mat...

  6. #16

    Domyślnie

    ja stawiam na kompromis, półmat.
    D70 [18-70][50/1.8D][100/3.5]

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •