metalik :lol"
Szukaj
metalik :lol"
Iconography fucks with me
You look great in bloodstains
D100/50mm1.8/85mm1.8/Lensbaby
a ja ludie pół na pół - do Epsona jest taki papier "Semigloss", taki błyszczący mat jakby satyna, i to mi najbardziej leży![]()
We wszystkich rodzajach publikacji dla mnie mat rządzi. Raz, że paluchy tak nie zostają a dwa, że zdjęcia na papierze matowym są mniej kontrastowe.
Mat się łatwiej plamkuje![]()
pozdrawiam Krzysiaczek
_________________
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
ja wolę połysk - bo jak brzydka panna młoda, to mówię, że to tylko się światło odbija
tak na prawdę to do formatu 10x15 lubię połysk, powyżej mat...
ja stawiam na kompromis, półmat.
D70 [18-70][50/1.8D][100/3.5]
Skontaktuj się z nami