Na czym radzicie wywolac zdjecia slubne (13x1?
Szukaj
Na czym radzicie wywolac zdjecia slubne (13x1?
dodam, że połysk lepiej maskuje ewentualne nieostrości....
Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
moja strona: www.annaborowy.pl
mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/
Widzę, że jestem pierwszy, który głosował za matem. A moim zdaniem przemawia za tym to, że na połysku ładnie widać wszystkie odciski palców osób oglądających.
Pozdrawiam
Tomek
Ja osobiście wolę mat, ale wszystko zależy co kto lubi.
Pozdrawiam Arek
7D|G12|Nikkormat FT3|N70-210/4|N50/2|N28/3,5|C100/2,8|Metz 58AF2|C17-40/4L||C70-200/4L|+reszta
stawiam także na matowe zdjęcia. Nie przyklejają się do antyram oraz nie widać paluchów oglądających
EDIT:
przy okazji oddałem ostatnio zdjęcia (6) do labu aby wywołać 15x21 matowe. Jedno miało byc bw. Przychodzę odebrać zdjęcia wszystkie kolorowe i błyszczące. Składam reklamację, na kopercie wyraźnie opis że matowe. Kolorowe dostałem gratis, przychodzę 2go dnia sa matowe ale wszystkie kolorowe, zrobili dubel jednego ale niewiem czego aż 2 razy. Koniec końców za cene 6 dostałem 14 zdjęć.
jednak wole matowe![]()
Sony A5100 | SEL16 2.8 | Kiedyś: Nikon FX i stałek kilka który niepotrzebnie sprzedałem
DuraLife Kodaka błysk dobry , drogi i nie znać odcisków palców przynajmniej w takim stopniu jak na innych![]()
Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death
może tak...błysk do formatu góra 20/30 powyżej raczej mat...
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
Jakom Matam wolę mat!![]()
D70 + kit + 70-300G + 512 SanDisk ultra 2 + Lowepro orion trekker II.
Skontaktuj się z nami