Close

Zobacz wyniki ankiety: mat czy polysk?

Głosujących
44. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • polysk

    22 50,00%
  • mat

    22 50,00%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: mat czy polysk?

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    10

    Domyślnie mat czy polysk?

    Na czym radzicie wywolac zdjecia slubne (13x1?

  2. #2

    Domyślnie

    dodam, że połysk lepiej maskuje ewentualne nieostrości....
    Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
    moja strona: www.annaborowy.pl
    mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/

  3. #3

    Domyślnie

    Widzę, że jestem pierwszy, który głosował za matem. A moim zdaniem przemawia za tym to, że na połysku ładnie widać wszystkie odciski palców osób oglądających.
    Pozdrawiam
    Tomek


  4. #4

    Domyślnie

    Ja osobiście wolę mat, ale wszystko zależy co kto lubi.
    Pozdrawiam Arek
    7D|G12|Nikkormat FT3|N70-210/4|N50/2|N28/3,5|C100/2,8|Metz 58AF2|C17-40/4L||C70-200/4L|+reszta

  5. #5

    Domyślnie

    stawiam także na matowe zdjęcia. Nie przyklejają się do antyram oraz nie widać paluchów oglądających

    EDIT:
    przy okazji oddałem ostatnio zdjęcia (6) do labu aby wywołać 15x21 matowe. Jedno miało byc bw. Przychodzę odebrać zdjęcia wszystkie kolorowe i błyszczące. Składam reklamację, na kopercie wyraźnie opis że matowe. Kolorowe dostałem gratis, przychodzę 2go dnia sa matowe ale wszystkie kolorowe, zrobili dubel jednego ale niewiem czego aż 2 razy . Koniec końców za cene 6 dostałem 14 zdjęć.

    jednak wole matowe
    Sony A5100 | SEL16 2.8 | Kiedyś: Nikon FX i stałek kilka który niepotrzebnie sprzedałem

  6. #6

    Domyślnie

    Co kto lubi, dlatego pytam wczesniej na jakim papierze chca mlodzi.
    Pozdrawiam Karol

  7. #7

    Domyślnie

    Wole mat, ale wieksze wrazenie robi polysk

  8. #8

    Domyślnie

    DuraLife Kodaka błysk dobry , drogi i nie znać odcisków palców przynajmniej w takim stopniu jak na innych
    Metal For Soul Beer For Body Thrash Till Death

  9. #9
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    może tak...błysk do formatu góra 20/30 powyżej raczej mat...
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  10. #10
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Krapkowice
    Posty
    61

    Domyślnie

    Jakom Matam wolę mat!
    D70 + kit + 70-300G + 512 SanDisk ultra 2 + Lowepro orion trekker II.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •