Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Przed nami weekend z Fashion&Beauty na Creativelive!

    Forumowicze, jeśli nie macie planów na dzisiejszy wieczór mam dla Was małą propozycję. Dziś o godzinie 18 zaczyna się pierwszy dzień szkolenia CreativLive z M. J. Smith.

    Temat rewelacyjny Fashion & Beauty Photography. Możecie oglądać szkolenie na żywo pod tym adresem: http://www.creativelive.com/live do końca weekendu szkolenie dostępne jest za free!

    Tu link do folio fotografa, który prowadzi workshop: www.matthewjordansmith.com Zapowiada się świetnie!

    Oby więcej takich inicjatyw w sieci!

    Pozdrawiam
    J.S.

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar krispike
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Lubelszczyzna
    Posty
    180

    Domyślnie

    Fajna sprawa, ale na łączu które posiadam będzie ciężko.
    |D50|D300s|N18-70|N50/1.8|T17-50/2.8VC|SB-800|MF055XPro|
    "Wszystko, na co patrzysz w Twoim otoczeniu, powinno Cię cieszyć. A wszystko, co widzisz... to światło"

  3. #3

    Domyślnie

    Sprawdź tego linka: creativelive.com/low - powinno pomóc.

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar krispike
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Lubelszczyzna
    Posty
    180

    Domyślnie

    Jest lepiej. Dzięki Szybciej buforuje, ale jednak przy łączu 1 Mb/s, którym dysponuje, nadal czasami przycina się.
    |D50|D300s|N18-70|N50/1.8|T17-50/2.8VC|SB-800|MF055XPro|
    "Wszystko, na co patrzysz w Twoim otoczeniu, powinno Cię cieszyć. A wszystko, co widzisz... to światło"

  5. #5

    Domyślnie

    Ktoś oglądał szkolenie? Jak wrażenia?

    IMO jedno z lepszych szkoleń creativelive jakie oglądałem. Szczególnie ten pierwszy dzień, część teoretyczna przygotowana i poprowadzona w bardzo inspirujący sposób.

    Jeśli ktoś nie oglądał to szkolenie jeszcze trwa. Dziś skupiają się na modzie. Do jutra pewnie dostępne będą powtórki za darmo.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja włączyłem, ale potem miałem coś do zrobienia i niestety nie zobaczyłem :-/

  7. #7

    Domyślnie

    Jeszcze nic straconego, pewnie jeszcze chwilę potrwa. Teraz trwa Q&A pada dużo pytań o biznesową stronę fotografii mody.

    To minus tego typu szkoleń, faktycznie bardzo trudno utrzymać uwagę tylko na tym okienku. :/

  8. #8

    Domyślnie

    Podbijam temat ponieważ dziś pojawiła się wiadomość, która może Was zainteresować.

    Do końca roku na stornie crativeLive można oglądać powtórki najciekawszych szkoleń za darmo.

    Myślę, że to warta uwagi opcja na długie zimowe wieczory.

    http://www.creativelive.com/live

    Pozdrowienia dla Wszystkich!
    Jarek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •