Close

Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 115
  1. #41

    Domyślnie

    zdjecia swietne, gratulacje. Aczkolwiek szkoda ze to głównie krajobraz i zwierzaki. No i jedna pani rzecz jasna Szczerze powiedziawszy liczyłem na większe zróżnicowanie (auta, moda, reportażowe, portret, może samoloty). Tyle genialnych zdjęć wszakże mamy - no, ale może Ci na których liczyłem nic nie wysłali. I tak przecie moze być

  2. #42
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Drugi rok z rzędu kategorie portret, glamour, akt sa słabo obsadzone. A na forum jest takich zdjęć od groma. Co jest grane? W zeszłym roku kalendarz był celowo pionowy - i nic, większość to były i tak krajobrazy.
    Co do uwagi pilona - nie sposób się nie zgodzić. Mało fotografii kreacyjnej, artystycznej.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #43

    Domyślnie

    Gratulacje dla wszystkich autorow zwyciezkich prac. Przy oszalamiajacym poziomie zabraklo mi tej odrobiny adrenaliny z ubieglorocznych glosowan na top 12.

  4. #44

    Domyślnie

    Fantastyczne zdjęcia, gratuluje wszystkim autorom...i miło mi, że moje zdjęcia były tuż za podium
    Pozdrawiam
    Karina

  5. #45

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Mało fotografii kreacyjnej...
    za to sporo fotografii rekreacyjnej, musieli się nieźle nachodzić żeby tą Toskanię i te świeże poranki tak ładnie uchwycić

    Gratulacje dla wszystkich zwycięzców i wyróżnionych. Bardzo mi się podobają WSZYSTKIE zwycięskie zdjęcia.
    Gratulację również dla GTK - świetna robota!
    Znów mamy piękny kalendarz, będzie super mieć go na ścianie.


  7. #47

    Domyślnie

    Dzięki za umieszczenie mojego zdjęcia wśród tak zacnych dzieł.
    Piszę lakonicznie, bo jestem w czasie drogi do Toskanii, .... pełny nadziei na dobre światło i ciekawe kadry.
    Pozdrawiam.

  8. #48

    Domyślnie

    Serdeczne gratulacje dla zwycięzców!
    Zdjęcia rewelacyjne i z przyjemnością będą cieszyły oczy przez cały najbliższy rok, a może i dłużej

    Moje pytanie odnośnie kalendarza: kiedy i w jakiej cenie będzie można go kupić?
    Beauty is in the eye of the beholder.

    Moje zdjęcia Strona zespołu N.I.F

  9. #49

    Domyślnie

    Świetny zestaw zdjęć !!!

    Bardzo mi się podoba

    Swoją drogą warto by było też pokazać prace wyróżnionych osób.
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  10. #50

    Domyślnie

    I ja gratuluje. Jest już gdzieś info o zamówieniach? Nie trafiłem.

    PS
    Może w następnym roku zacząć już na początku zbiórkę (marzec) i dać więcej rozgłosu.

Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •