Close

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 115
  1. #21

    Domyślnie

    gratuluję zwycięzcom, dziękuję za wyróżnienie to zaszczyt znależć się w takim zestawieniu prac, Greg 77 ma racje podejrzewam Jacku że zapiąłeś profil Adobe, a nie Srgb bo zdjęcia bardzo straciły na kolorystyce

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Ja, wsadowo irfanem, tylko pod głosowanie. Ale projekt będzie robiony na dużych oryginałach, nie martw się. (...)
    To całe szczęście, bo na moim oryginale też jest trochę żywiej
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  3. #23

    Domyślnie

    Świetne foty - gratulacje dla zwycięzców
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  4. #24

    Domyślnie

    Gratuluję wszystkim, którzy wysyłali swoje prace, tym którym się udało i tym którym uda się w przyszłym roku .
    Pięknie dziękuję za wybór mojego zdjęcia. Bardzo się cieszę, gdyż to drugi rok z rzędu moja skromna osoba gościć będzie ze swoja pracą w tak szanownym gronie .
    Dziękuję .

    A co do kolorków, to faktycznie i moja jasień jakaś taka bladziutka jest .

  5. #25
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    marudzicie

    Dopiszę jakieś swoje uwagi, statystyczne.

    sprzęt
    1 zdj z D3s, 2 zdj z D90, 2 zdj z D300 i ... 7 zdj z D700.
    3 zdj ze stałki 50 mm (ale rózne 1,8 i 1.4), 2 zdj z micro nikkora 105 mm, 1 szt 300 mm, 1 z zooma 70-300VR, 1 z sigmy 10-20, 2 z nikkora 70-200VR, 2 z nikkora 14-24.
    Nie będę wyliczał średniej przysłony, czasu i ISO
    Ale wrzucę pewną uwagę. Szalejemy przy wyborze sprzetu z tym dobrym wysokim ISO, a w kalendarzu są fotki z ISO 200 - 9 sztuk (w tym 2 zdjęcia gdzie było malutko światła - np nocne) i to tylko dlatego, że nikon w we wszystkich wykorzystanych tu body ma natywne ISO 200, nie ma 100. Do tego ISO 400, 500, i ... 3200 - gdzie było dużo światła, ale to było w macro.
    To powinno dać do myślenia. Wysokie ISO są po to, by koniecznie zarejestrować coś co trzeba. Ale fajne fotografie sie robi na niskich ISO.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 08-11-2011 o 23:02
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #26

    Domyślnie

    Serdeczne gratulacje dla zwycięzców - zdjęcia są piękne!
    No i dziękuję za wyróżnienie w grupie "półfinalistów" – cieszę się, że udało się znaleźć w tak zacnym gronie (zwłaszcza że na forum zdjęć jeszcze nie publikowałem - może pora się odważyć... ).
    Pozdrowienia,
    Tomek

  7. #27
    Oszczędny w słowach Awatar mariuszstr
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Zalesie k Szubina
    Posty
    33

    Domyślnie

    Świetne foto, już nie mogę się doczekać kalendarza
    Nikon D90, NK 18-105, SB-900, N 50 1.8 ,NK 70-300 VR

  8. #28

    Domyślnie

    Wow, niesamowicie dziękuję za to wyróżnienie! naprawdę bardzo mi miło, że zdjęcie zyskało przychylność GTK i tak jak Paweł cieszę się, że mogę gościć 2 raz w kalendarzu - obecność w takim towarzystwie to zaszczyt

    No i oczywiście, gratulacje dla reszty Autorów, zdjęcia dosłownie miażdżą! Będzie czym cieszyć oko cały rok.

    No a kolorków też się wystraszyłem :P już się bałem, że jakiś zły plik posłałem...

  9. #29
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Biedrona Zobacz posta
    Serdeczne gratulacje dla zwycięzców - zdjęcia są piękne!
    No i dziękuję za wyróżnienie w grupie "półfinalistów" – cieszę się, że udało się znaleźć w tak zacnym gronie (zwłaszcza że na forum zdjęć jeszcze nie publikowałem - może pora się odważyć... ).
    Oj zdecydowanie tak, zachęcam. Inne zdjęcia z twojego zestawu były blisko tej 30-ki nad którą finalnie się skupialiśmy. Ty robisz takie jak ja lubię, ascetyczne foty. Może nie najciekawsze byłoby takie pojedyncze zdjęcie w takim uniwersalnym kalendarzu. Ale na forum wrzucaj, koniecznie
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 08-11-2011 o 23:34
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #30

    Domyślnie

    Panie i Panowie,

    Umieszczenie mojego zdjęcia w gronie tak wspaniałych fotografii jest dla mnie ogromną nobilitacją. Serdeczne dzięki!
    Gratuluję wszystkim autorom, bo zdjęcia faktycznie powalające. Świetna robota tak autorów jak i naszych forumowych fotoedytorów.

    Za przemiłe słowa o mojej między innymi osobie specjalnie Ci Jacku dziękuję

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •