Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    to
    Gość

    Domyślnie Moje rajdowe pstryki

    Hej, zaglądam rzadko do tego działu i chyba nigdy tutaj nic nie wstawiałem. Moje wypocinki nie są takie PRO jak Wasze i na pewno się na folderki reklamowe nie nadają, ale chciałbym się podzielić z Wami nieco, więc nie stawiajcie szubienicy od razu

    1.

    2.


    3.

    4.

    bonus


    1 i 2 na zykłym kodaku gold 200, f80, nikkor 20mm
    reszta z D50 + 70-300G (tak, ten przeznaczony do analogów)

  2. #2

    Domyślnie

    1 jest świetne
    reszta trochę za ciasno kadrowana jak dla mnie.

  3. #3

    Domyślnie

    Na poczatku przeglądając Twoje foty myslalam ze jakosc poleciała, pozniej sie dopatrzylam ze to byly foty analogowe. Wiec, dwa pierwsze analogi bronia sie tym, ze sa zrobione wlasnie analogiem, bo same kadry słabe. Jesli chodzi o cyfre, to dobre jest ostatnie zdjecie, bo woda zrobiła swoje. Siedząc w off-roadzie wiem ze ciezko jest zrobic dobre i zarazem ciekawe zdjecie. Po ostatnim zdjeciu widac ze jechały totalne wariaty, wjezdzajace auta do wody z taka predkoscia, nawet majac snorkel to bylo to robione na pokaz. Ale fakt faktem zdjecie wyszlo calkiem spoko.

    Przy okazji, przy tego typu zdjeciach niestety jest potrzebna duza obróbka komputerowa, zeby foty byly kolorowe. Ale to rada na przyszlosc. Próbuj dalej, nie zniechecaj sie. Poczatki zawsze sa trudne. Po 10 rajdzie, jako widz czy fotograf ogarniesz kiedy jest dobry moment do robienia zdjęć Powodzenia i wytrwalosci
    Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
    http://press-shots.blogspot.com/
    Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587

  4. #4
    caddy1
    Gość

    Domyślnie

    ważne ze na zdjeciach cos sie dzieje, mi sie podobaja

  5. #5
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie

    Bonus jest najlepszy a powinien byc jako pierwszy . Pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •