Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problem z F80

  1. #1

    Domyślnie Problem z F80

    Witam
    Proszę Was o pomoc w takiej sprawie: mój F80 zaczął mi sie buntować i wyraża to w ten sposób, że po dokonaniu pomiaru i ostrzeniu kłapie tylko lustrem w górę i dół, ale nie wyzwala migawki wyświetlając przy tym Err. Nie dzieje sie to za każdym razem, mogę zrobić kilka zdjęć i to zjawisko nie występuje, ale bywa też, że występuje kilka razy z rzędu. Zdarzało się również to, że po zwolnieniu spustu migawki przysłona nie otwierała sie do pełnego otworu, ale to działo sie sporadycznie.
    Spotkał sie ktos z Was z takim przypadkiem? Domyśla się ktoś, co może się dziać?

    Liczę na Waszą pomoc

    S.
    F80,D90, 11-300

  2. #2
    to
    Gość

    Domyślnie

    Z jednym, czy wieloma obiektywami tak robi? Bo problem może być ze szkłem tutaj.

  3. #3

    Domyślnie

    Oczywiste, że zanim zacząłem zawracać Wam głowę na forum, sprawdziłem aparat z różnymi obiektywami. Problem występuje z każdym szkiełkiem, obiektywy podpięte do cyfrówki śmigają aż miło. Wnioskuję z tego, że winowajcą jest puszka.

    W dalszym ciągu liczę na Waszą pomoc.
    F80,D90, 11-300

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •