Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: od Piotra

  1. #1

    Domyślnie od Piotra

    Pobłażliwie mnie potraktujcie bo nic nowego nadto co sami widzieliście i fotografowaliście raczej nie pokażę... a jeszcze się wdałem w podejrzane eksperymenta z niejakim Ortonem - fotki z naszej wycieczki do Łopienki

    Cerkwi nie pokazuję bo Mariusz wykosił już w tym temacie konkurencję jednym klaśnięciem lustra

    1. w drodze do

    2. dolinka łopienki

    3. wazon
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  2. #2

    Domyślnie w cerkwi

    dodaję teraz bo gdzieś się zapodziało

    4.
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  3. #3

    Domyślnie

    Kadrowo na chwilę zatrzymała mnie dwójka, ciężko mi cokolwiek innego napisać ponieważ osobiście nie trawię tego typu eksperymentów Pozdrawiam.

  4. #4

    Domyślnie

    Mariusz
    chylę głęboko czoło przed Twoją maestrią
    ... i nie będę nadużywał ortona
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiotrPJ Zobacz posta
    Mariusz
    chylę głęboko czoło przed Twoją maestrią
    ... i nie będę nadużywał ortona
    ... przestań Piotrze, to że ja tego nie lubię nie oznacza byś się wstrzymywał od tworzenia swoich wizji. Sam fakt istnienia owego Ortona świadczy iż ma on swoich zwolenników.

    ps: szkoda że mimo ponad 200-stu odwiedzin Twojego wątku, nikt więcej się nie wypowiedział i siedzę sam w tym swoim malkontenctwie
    Ostatnio edytowane przez touran ; 05-11-2011 o 18:34 Powód: ps

  6. #6

    Domyślnie

    1 i 2 bardzo fajna -miałem pisać że ta ostrość jakaś dziwna -a to Orton jest
    N i pare gratów

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez touran Zobacz posta
    przestań Piotrze,

    Mariusz daleki jestem od podlizywania się - Twoje spojrzenie na cerkiew w Łopienniku pozostanie nr1 nie tylko w twoim wpisie a kto nie wie o czym mówię to niech zerknie tu

    Piotrek 77
    kłaniam się nisko
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  8. #8

    Domyślnie

    Mnie się bardzo wazon podoba, gdyby tak krok w prawo, byłoby idealnie
    Nikon

  9. #9

    Domyślnie

    geoghe
    dzięki - i nie omieszkam następnym razem jak tam będę poeksperymentować więcej
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  10. #10

    Domyślnie

    Wspomnienie z wyprawy na Smerek, cz1 tym razem bw

    5.

    6. tu wersja bw - do kompletu

    7.

    8.

    9. z pozdrowieniami dla Mariusza

    10.
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •