Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Tani Statyw

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mill Zobacz posta
    Witam
    potrzebuje jakiś dobry a tani statyw ma on utrzymać D90 + 18-105 i cena ok 50zł
    z góry dziękuję za pomoc
    Kup browara i niech Ci nie ciąży te 50zł.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  2. #12

    Domyślnie

    ja mam treq tri 14. Kupiłem z rok temu za 150 zł w abfoto. Używam tylko gdy jest bezwietrzna pogoda. Lubie ciszę i spokój. Po za tym drzewa się nie ruszają i w ogóle jest przyjemniej niż w wichure robić zdjęcia ze statywem. Statyw daje radę. Oczywiście cudow nie ma Ale jestem zadowolony. Jak jest miękkie podłoże to trochę wbijam w ziemię by był bardziej stabilny. Krajobrazów nad morzem nie robię w dzień ze statywem bo statyw nie potrzebny kiedy słońce
    Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
    Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II

  3. #13

    Domyślnie

    "Krajobrazów nad morzem nie robię w dzień ze statywem bo statyw nie potrzebny kiedy słońce"

    Rydzykowne stwierdzenie...


    "Kup browara i niech Ci nie ciąży te 50zł."

    Warte przemyślenia. Chyba, że autor wątku chce mieć mobilny wieszak na czapkę.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •