Szukaj
ja mam treq tri 14. Kupiłem z rok temu za 150 zł w abfoto. Używam tylko gdy jest bezwietrzna pogoda. Lubie ciszę i spokój. Po za tym drzewa się nie ruszają i w ogóle jest przyjemniej niż w wichure robić zdjęcia ze statywem. Statyw daje radę. Oczywiście cudow nie ma Ale jestem zadowolony. Jak jest miękkie podłoże to trochę wbijam w ziemię by był bardziej stabilny. Krajobrazów nad morzem nie robię w dzień ze statywem bo statyw nie potrzebny kiedy słońce![]()
Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II
"Krajobrazów nad morzem nie robię w dzień ze statywem bo statyw nie potrzebny kiedy słońce"
Rydzykowne stwierdzenie...
"Kup browara i niech Ci nie ciąży te 50zł."
Warte przemyślenia. Chyba, że autor wątku chce mieć mobilny wieszak na czapkę.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Skontaktuj się z nami