Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Cisza

  1. #1

    Domyślnie Cisza

    To moje pierwsze próby z filtrem ND400. Proszę o opinie i uwagi


    Pozdrawiam,
    Ania

  2. #2
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    No woda jak to z tego typu filterka-ok. Ale kadr coś już nie za bardzo. Te chabezie na krawędziach, chyba do eksmisji, ciasno na górze to i perspektywa jakaś dziwaczna. Jakby tak nieco z niższej perspektywy?

  3. #3

    Domyślnie

    Ciasnota rzeczywiście doskwiera tu mocno, rozmemłane trzciny też nie pomagają. Na plus kolory i szczegół.
    LED ZEPPELIN

  4. #4

    Domyślnie

    Dla mnie bardzo wyraziste w przekazie, bardzo czysto,rześko i schludnie.Cień oraz malarskie trawki dodają dynamizmu.Bardzo fajny minimal jak dla mnie.Technicznie na szóstkę.Jedynie co mnie męczy(już na chłodno patrząc)to te mazaje na końcu pomostka.Cóż to-jeżeli można wiedzieć anno?

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję za komentarze. Takie, a nie inne okoliczności przyrody czyli wszechobecne chabazie wymusiły sposób kadrowania . Również te maziaje na końcu pomostka po lewej to trzcina. Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •