Witam. Przymierzam się do nauki techniki HDR. Mam takie pytanie. Czy ktoś z forum ma może jakieś doświadczenie w tej kwestii?? Czy ktoś już porównywał efekt Auto HDR z D5100 z efektem HDR w programie, choćby Machinery?? Która opcja jest lepsza?? Może ktoś pokierować, jak się zabrać za tą technikę?? Dziękuję z góry za odpowiedź.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami