Witam serdecznie zastanawiam się nad nagrywarką BR skłaniam sie ku zewnętrznej nagrywarce i póki co oscyluję wokół takiej SONY BD-5750H SLIM USB 2.0! ZASILANA Z USB. Głownie zamierzam nagrywać prezentację z PSP oraz archiwizować zdjęcia. Proszę o pomoc jaką wybrać czy stacjonarną czy przenośną. Docelowo muszę wymienić stacjonarne dvd Ferguson na Samsung BD-C6900.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami