Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Spacer

  1. #1

    Domyślnie Spacer


  2. #2

    Domyślnie

    słabe i nieostre.
    D4s/D3s/D800/S35 1,4HSM /N50mm 1,8G/N85 1,8G/N 70-200mm 2,8 VRII/S8mm f3,5/Sb910/Sb910/YN560

  3. #3

    Domyślnie

    nic ciekawego, zwykły przypadkowy pstryk, czasem podczas wyjmowania aparatu z torby można nacisnąć przez przypadek spust i takie fotki wychodzą
    Canon, Sony, Nikon, Samsung... i tak najważniejsze jest światło

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez m-a-r Zobacz posta
    nic ciekawego, zwykły przypadkowy pstryk, czasem podczas wyjmowania aparatu z torby można nacisnąć przez przypadek spust i takie fotki wychodzą
    Eeeeeeeeeeeeeeeeeee, a dwoje dzieci po przekątnej ,chłopczyk w okularach,ekspozycja 180 stopni pod światlo,a jeszcze aparat trzeba mieć w gotowości/matryca się gotuje/A Ty mówisz że niechcący nacisnołem spust migawki.Protestujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  5. #5

    Domyślnie

    Hm... a ja myślałem, że chodzi o to, że synek tego gościa bez głowy ślepi się na poślady blondynki...
    ;/

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Hm... a ja myślałem, że chodzi o to, że synek tego gościa bez głowy ślepi się na poślady blondynki...
    ;/
    Nooooooooooooooooooooo,co Ty w pośladki swojej matki??????????????????????

  7. #7

    Domyślnie

    O Boshe, zatem blondyna z pośladkami jest żoną gościa bez głowy??
    ND90+N18-105+N35f1,8+T17-50f2,8VC+N70-300 4,5-5,6VR+S10-20 4-5,6+SB600

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcin_03 Zobacz posta
    O Boshe, zatem blondyna z pośladkami jest żoną gościa bez głowy??
    Noooooooooooooooooooooooo, tak, ale facet podobno może nie mieć nóg i rąk a nawet głowy aby tylko.......................... .

  9. #9

    Domyślnie

    Jedno z najbardziej beznadziejnych zdjęć jakie kiedykolwiek widziałem, możesz mi powiedzieć co jest jego tematem?
    ND90+N18-105+N35f1,8+T17-50f2,8VC+N70-300 4,5-5,6VR+S10-20 4-5,6+SB600

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcin_03 Zobacz posta
    Jedno z najbardziej beznadziejnych zdjęć jakie kiedykolwiek widziałem, możesz mi powiedzieć co jest jego tematem?
    Satryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,spokojnie,bawimy się.A możesz mi powiedzieć co jest tematem tych fotografiii:
    1a.

    1b.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •