Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1

    Domyślnie Nowa strona - nowe zdjęcia.

    Hej,

    zwracam się do Was z ogromną prośbą. Otóż niedawno zmieniłem swoją stronę i bardzo jestem ciekaw Waszych opinii. Cały czas nad nią pracuję, więc będę wdzięczny za wszelkie rady i sugestie. Również jestem ciekaw Waszych opinii na temat zdjęć. Czy czegoś w nich brakuje, czy może któreś powinno raczej wylecieć z portfolio... www.wojciechmarzec.com Poniżej kilka nowych prac na zachętę:



  2. #2
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Dobrze, że nie napisałeś na swojej stronie jakby w przedstawieniu swojej osoby że fotografia to twoje hobby...

  3. #3

    Domyślnie

    Zazdroszczę bo fajna ta strona a tych na forum dobrze ze nie dałes na stronę 3
    w 5 rozjaśnić twarze i bedzie miód
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #4

    Domyślnie

    no no zdjęcia super, strona fajna prosta i skromna, nie zestarzeje się szybko, do mnie przemawia!
    sporo gratów

  5. #5
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    nie dawaj prezentowanego tutaj nr 3
    jest zbyt pospolite

    nowa strona mi się podoba bardzo

  6. #6

    Domyślnie

    fajna jest ta ostatnia klatka...
    ..Nikon...

  7. #7

    Domyślnie

    Mam dwa słowa: JEST ZAJEBIŚCIE! Strona jest absolutnie piękna, czysta, funkcjonalna, formą przypomina zachodnich fotografów dokumentalistów, fotografów mody, artystów. Kapitalna.
    Zdjęcia - co mogę powiedzieć, bardzo lubię Twoje zdjęcia i są tam takie, których zazdroszczę.

    Jeśli mogę mieć radę, coś co sama chciałabym mieć, a nie mam: w formularzu kontaktowym pytania bardziej szczegółowe: o miejsce ceremonii ślubnej i miejsce wesela (jak ludzie doprecyzowują, to pomaga ocenić budżet, itp.). Ale dla samej strony i zdjęć to oczywiście sprawa marginalna, tyle tylko, że ułatwia sporo.

    I teksty są fajne .
    Usunięto nieregulaminowy wpis. Zachęcam: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=72527

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki wielkie. Przyznam, że miałem taki zamiar, żeby to 3 też wrzucić bo go lubię, ale teraz tego nie zrobię. Dzięki.
    Dziękuję Ci Iza, bo ja też bardzo lubię Twoje zdjęcia. Również oglądam niektóre z zazdrością.
    Co do strony, to bardzo mi zależało na prostocie. Długo walczyłem z dziewczyną, która ją robiła, bo praktycznie zabrałem jej wszystkie ozdobniki. Nie bardzo miała jak się wykazać, ale myślę że się udało. Co prawda parę rzeczy widziałem jeszcze inaczej, ale to co jest teraz to po prostu kompromis między tym co chciałem a tym co rzeczywiście dobrze by wyglądało na stronie.
    Co do uszczegółowienia formularza, to jest to ciekawy pomysł ale chyba zostanę przy tym co jest teraz czyli "data i miejsce uroczystości". Ludzie niechętnie wypełniają tego typu pola więc staram się uzyskać kluczowe informacje z jak najmniejszym wysiłkiem po stronie potencjalnych klientów.... chociaż, może rzeczywiście mieć w dupie wygodę i wykorzystywać takie informacje. Muszę się z tym przespać
    Jeszcze raz dzięki za uwagi i będę wdzięczny za następne.

  9. #9

    Domyślnie

    Właściwie Iza wszystko napisała Jest zaje...iście dobrze, czysto i prosto. Super

    PS. Iza jak udało Ci się napisać "zaje...iście"? Mi się to zmienia w jakieś durne gwiazdki
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

  10. #10

    Domyślnie

    Nie za ciemne te foty? Zdjęcie 03 słabe moim skromnym zdaniem.

    Jeśli chodzi o 1 to fajnie. Tutaj polecam link do tego typu motywów: wiatraki

    Pozdrawiam.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •