Cytat Zamieszczone przez sokrates Zobacz posta
Za 10 - 15 lat cena spadnie
Nic podobnego - F6 to ostatni zawodowy korpus analogowy, koniec pewnej (cudownej!) epoki. Nie wyprodukowano go dużo, bo powstał w czasie D2X / D2H, więc już w czasach wczesnej epoki cyfowej (epoka pixela ciosanego)
F6 będzie tylko drożeć